Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Лаврова обіцяють домагатись допуску спостерігачів РФ на вибори в Україні через міжнародні інститути

Там вважають, що Росія має на це право.

Росія буде домагатися допуску своїх спостерігачів на президентські вибори в Україні, заявив заступник міністра закордонних справ Росії Григорій Карасін.

Про це він заявив на прес-конференції в Москві, повідомляє Радіо Свобода.

За словами Карасіна, "для цього є міжнародні інститути, в тому числі БДІПЛ ОБСЄ" – Бюро демократичних інституцій і прав людини Організації з безпеки і співпраці в Європі, яке, зокрема, організовує спостережні місії на виборах у країнах-членах ОБСЄ.

"Існує міжнародне право і міжнародно усталена практика, за якою наші спостерігачі мають право брати участь у процедурі спостереження за українськими виборами. Із цього й будемо виходити", – заявив Карасін.

Раніше Центральна виборча комісія РФ направила до російського МЗС список можливих учасників місії спостерігачів ОБСЄ на виборах президента України.Лавров стверджує, що Москва отримала запрошення на українські вибори. Міністр закордонних справ України Павло Клімкін своєю чергою заявив, що Київ не прийматиме заявки від російських спостерігачів на вибори президента.

ВідеоВибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

В Україні через тиждень офіційно стартує президентська виборча кампанія. На кого робити ставку? За кого голосувати на виборах президента? Час "Х" наближається. І всі, хто захоче покерувати державою мають 5 тижнів, щоб подати необхідні документи до ЦВК. 

Вибори-2019: які основні тенденції цієї передвиборчої кампанії

Залиште свій коментар

Вибір редакції