У лікарні Львова помер іноземець, який постраждав внаслідок вибуху на різдвяному ярмарку

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Від отриманих поранень помер громадянин Вірменії.

Попри надання всієї необхідної медичної допомоги, врятувати життя чоловіка, який постраждав від вибуху на різдвяному ярмарку у Львові, медикам не вдалось. Чоловік постійно перебував у реанімаційному відділенні, стан його був важкий. Вчора лабораторні показники погіршились і наступного дня чоловік помер.

Про це у вівторок, 1 січня, повідомляє прес-служба Львівської міської ради. 

"Його стан постійно був важкий. Нам вдалось подолати стадію опікового шоку, але наступна стадія, яка є при опіках понад 20%, це стадія токсикації. Від учорашнього дня було погіршення по аналізах, розвинулась ниркова недостатність. На жаль, через обширні, глибокі опіки, пішла сильна інтоксикація. У чоловіка було 50% опіків", - повідомив заступник головного лікаря з хірургічної допомоги 8-ї міської клінічної лікарні Львова Ігор Стояновський.

Зазначається, що чоловік був 1968 року народження, громадянин Вірменії.

Нагадаємо, 22 грудня на різдвяному ярмарку біля Оперного театру у Львові сталися вибухи та пожежа. Пожежа сталася в хатинці різдвяного ярмарку ресторану "Реберня". За даними очевидців, було чутно три вибухи. До лікарні доправили пятьох осіб, серед них іноземець – громадянин Вірменії.

ВідеоРіздвяний ярмарок у Львові повністю відновив роботу

Відкрити вуличні бістро дозволила спеціальна комісія, що перевірила в них стан протипожежної безпеки. Організаторів ярмарку зобов'язали щоденно, перед початком роботи, оглядати всі торговельні точки. Минулої суботи на ярмарку зайнявся один із павільйонів - там вибухнули газові балони, які було заборонено використовувати. 

Різдвяний ярмарок у Львові повністю відновив роботу

Залиште свій коментар

Вибір редакції