Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лікарні на Київщині помер 28-річний юнак, не дочекавшись допомоги медиків

У молодика раптово зупинилось серце.

6 годин у лікарні без медичної допомоги. Мама 28-річного Валерія Баші переконує, що син помер, не дочекавшись уваги медиків. Хлопця привезла "швидка допомога" о 3 годині ночі, а о 9 ранку зафіксували смерть, йдеться в ТСН.16.45.

Лікарі спочатку підозрювали виразку з кровотечею, однак, скасували операцію, бо діагноз не підтвердився. Тепер усі чекають висновків судово-медичної експертизи. Відкрите кримінальне провадження.

Валерій місяць, як пішов з батьківського дому жити самостійно. У той день мамі хлопця Валентині зателефонувала дівчина сина і попередила, що йому сильно болить живіт.

Валерію двічі викликали швидку спочатку о 3 годині дня, тоді він сам відмовився від шпиталізації, і другий раз - о 3 годині ночі, його привезли до лікарні спочатку в приймальне відділення, підняли в хірургію, там він чекав на огляд лікаря.

Відео28-річний хлопець помер у лікарні, очікуючи на допомогу медиків протягом 6 годин

Хірург Березанської міської лікарні Сергій Лукша оглядав Валеру і запідозрив виразку.  Хлопця почали готувати до операції. А після цього години очікування. В операційну доправили жінку з кровотечою, хірург, що оглядав Валеру, пішов на операцію.

Однак хірург переконує, що термінового втручання Валера не потребував.  Бо під час другого огляду підозри на кровотечу і виразку він зняв. А за пацієнтом наказав спостерігати.

«Ніяких ознак, що йому різко погіршало чи щось, не було», - запевняє черговий лікар.

Однак мати переконує, що син кричав від болю і вона просила медперсонал про допомогу, якої не було. Близько 8 ранку у хлопця почалися судоми і зупинилося серце. Його реанімували півтори години, але врятувати не змогли. Лікарі переконують зробили все, що від них залежало. І не розуміють, чому помер їхній пацієнт.

Попередня висновок судово-медичної експертизи - гостра легенево-серцева недостатність, двостороння пневмонія, не підтверджена. Цю версію діагнозу навіть не розглядали лікарі, бо не було симптомів. Батьки хочуть ґрунтовного розслідування.

Родичі йдуть до поліції, там порушили кримінальну справу за статтею - непрофесійне виконання обов’язків лікарями Березанської міської лікарні.

Розслідування почнеться, коли буде остаточний висновок судово-медичної експертизи. Близько місяця експерти чекатимуть на лабораторне дослідження і лише тоді зможуть назвати остаточну причину смерті сина. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції