Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лікарні помер хлопчик, який впав у відро з окропом

Кошти, зібрані на допомогу Данилку, підуть на закупівлю медичної апаратури.

Данилко з Одещини, який впав у ванну з окропом і отримав 80% опіків тіла, помер у лікарні. Про це повідомила волонтерка Катерина Ножевнікова, яка опікувалась збором коштів для дитини.

Катерина написала, що дитина після трагічного випадку прожила 11 днів, але врятувати життя не вдалося. Днями дитині виповнився рік. Кошти, зібрані на лікування дитини, спрямують на закупівлю апаратури для опікового відділення, місячного запасу медикаментів та оклюдерів для відділення кардіохірургії.

Если бы существовал банк жизни, куда каждый, вместо перевода денег, мог отправить минуту, час или день жизни. Если бы...

Опубліковано Катериною Ножевниковою Четвер, 28 березня 2019 р.

Трагедія сталася, коли батьки готували ванночку та принесли відро окропу. Активний Данилко, який перед тим заліз на столик, впав зі столика просто у відро. Його витягли миттєво, але за цей короткий час окріп сильно пошкодив шкіру дитини. За два дні небайдужі українці наскладали на допомогу хлопчику понад мільйон гривень, а правоохоронці організовано здавали кров.

ВідеоМало не зварився живцем: на Одещині 11-місячний малюк упав у відро з окропом

З опіками 80% тіла малюка терміново шпиталізували. Уже добу лікарі борються за його життя. Поряд із дитиною цілодобово сидить його мама, яка картає себе за те, що не догледіла за малюком. Поліція кваліфікує інцидент як нещасний випадок.  

Мало не зварився живцем: на Одещині 11-місячний малюк упав у відро з окропом

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції