У лікарнях Львівщини залишилося медикаментів на три дні

У наявності в медичних закладах – детоксикаційні середники та антибіотики в межах триденного запасу.

Забезпеченість медичних закладів Львівщини необхідними для лікування епідемії грипу та ГРВІ препаратами – "в межах триденного запасу".

Про це йдеться в інформаційній довідці Головного управління охорони здоров‘я Львівської ОДА.

"У наявності в медичних закладах – детоксикаційні середники та антибіотики в межах триденного запасу", - вказується в інформації.

За повідомленням ГУ охорони здоров‘я Львівської ОДА, останні дані перебігу захворюваності на грип та ГРВІ у Львівській області такі: загальна кількість хворих становить 7718 осіб (діти до 14 років – 3 996, дорослі – 3 722); кількість госпіталізованих 174 особи (діти віком до 14 років – 96, дорослих – 78); кількість померлих – 12 осіб (1 дитина).

За наявними даними, у 7 померлих була діагностована "двобічна негоспітальна тотальна пневмонія", у 2 чоловіків – "тотальна крупозна пневмонія", по одному випадку зареєстровано "гостра негоспітальна пневмонія" та "двобічна плевропневмонія".

Наймолодшій дівчинці, яка загинула від вірусної інфекції – 11 років, найстаршому чоловікові виповнилося 64 роки. 6 померлих – жителі Львова, 1 жінка - з міста Стрия, 4 жителі Дрогобицького району.

Читайте також:

Мер Львова розпорядився носити марлеві маски

Через смерть шістьох людей на Львівщині оголошено карантин

У Львові лікувати хворих відправлять студентів-медиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: