Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У лікаря-трансплантолога, якого піймали на хабарі, вилучили майже 1 млн доларів

Лише з банківської скриньки лікаря-трансплантолога вилучені 840 тисяч доларів США.

Сьогодні, 4 жовтня, суд має обрати запобіжний захід трансплантологу з Інституту Шалімова, якого упіймали на отриманні хабара, йдеться в ТСН.12.00.

Напередодні Олега Котенка  на робочому місці затримали правоохоронці. Завідувача відділення трансплантації печінки звинувачують в отриманні від пацієнта хабаря у 20 тисяч доларів. Правоохоронці вилучили з кабінету лікаря 65 тисяч доларів. Ще 13 тисяч доларів і 7 тисяч євро знайшли в нього вдома. А ось з банківської скриньки лікаря-трансплантолога вилучені ще 840 тисяч доларів США.

З урахуванням всіх обшуків загальна сума вилучених коштів складає близько 1 млн доларів США.

Олег Котенко - провідний український трансплантолог. І єдиний хірург, який проводить в Україні операції з пересадки печінки. За вимагання грошей і отримання хабара хірургу загрожує до 10 років позбавлення волі. Що буде з пацієнтами і відділенням трансплантації печінки, поки що невідомо.

 

Відео Провідному українському транспантологу мають обрати запобіжний захід за отримання хабара

Напередодні Олега Котенка на робочому місці затримали правоохоронці. Завідувача відділення трансплантації печінки звинувачують в отриманні від пацієнта хабара у 20 тисяч доларів. Правоохоронці вилучили з кабінету лікаря 65 тисяч доларів. Ще 13 тисяч доларів і 7 тисяч євро знайшли в нього вдома. Олег Котенко - провідний український трансплантолог і єдиний хірург, який проводить в Україні операції з пересадки печінки.     

Провідному українському транспантологу мають обрати запобіжний захід за отримання хабара

Залиште свій коментар

Вибір редакції