У листопаді Україна може отримати план щодо безвізового режиму з Євросоюзом

Лідери країн-членів ЄС планують заявити про те, що саміт з України буде спрямований на посилення переговорів про угоду про асоціацію і про створення зони вільної торгівлі.

Саміт Європейського Союзу, який проходить у Брюсселі, може підтримати надання Плану дій щодо скасування віз для України.

Про це йдеться в проекті підсумкової заяви. У документі є окремий пункт, присвячений саміту ЄС - Україна, який відбудеться 22 листопада.

Згідно з проектом, лідери країн-членів ЄС планують заявити про те, що саміт з України буде спрямований на посилення переговорів про угоду про асоціацію і про створення зони вільної торгівлі.

При цьому ЄС має намір приділити особливу увагу підтримці реформ в Україні, зокрема, посиленню демократичних цінностей, забезпечення макроекономічної стабільності, поліпшення бізнес-клімату та реформування енергетичного сектору.

"Що стосується візового діалогу, саміт покладе початок повноцінній операційній фазі на основі Плану дій", - йдеться в проекті підсумкової заяви.

Раніше міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко заявив, що на майбутньому саміті Україна - ЄС у Брюсселі буде прийнято план дій щодо введення безвізового режиму між Україною і країнами Європейського Союзу.

Читайте також:

Безвізовий режим Україні нададуть лише разом з Росією

Янукович чекає план по безвізовому режиму з ЄС через місяць

Саркозі назвав терміни скасування віз між Росією і Євросоюзом

Україна сподівається на безвізовий режим з Євросоюзом до Євро-2012

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: