У літаку до Домінікани через "відкинуту спинку крісла" українці роздрапяли обличчя і відгризли ніготь

Дата публікації
Перегляди
350к
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Інцидент трапився на борту літака, який виконував рейс Qu4489 "Бориспіль – Ла Романа".

На борту літака компанії "Azur Air", який прямував з Борисполя до Ла Романи (Домінікана), стався конфлікт між пасажирами, в результаті чого дівчині роздряпали обличчя і відгризли ніготь. 

Про інцидент, що стався 8 травня, у своєму Instagram повідомив відомий блогер Андрій Трушковський. Він перебував у компанії постраждалої дівчини Юлії та її чоловіка Костянтина і зафільмував конфлікт.

За словами блогера, конфлікт почався через те, що чоловік Юлії відкинув спинку свого крісла, що нібито не сподобалося подружній парі, яка сиділа позаду.

"Костя з Юлею спали. Дитина ззаду почала бити по сидінню Юлі, Костя попросив, щоб вона цього не робила. У наступний момент Костя встав і пішов в туалет, а коли повернувся, сів на своє крісло і відкинув його. Жінка (яка сиділа позаду. - Ред.) не Костю почала дубасити, а Юлю, яка спала, і х**рити її в крісло. Потім роздряпала їй обличчя, погризла руку і відкусила ніготь", - розповів Трушковський.

Увага, фото та відео 18+

Фото: Андрій Трушковський Instagram

У літаку до Домінікани побилися українські туристи: дівчині роздряпали обличчя і відгризли ніготь

У літаку до Домінікани побилися українські туристи: дівчині роздряпали обличчя і відгризли ніготь

Після цього бортпровідники пересадили подружжя, написали заяву і викликали поліцію. Водночас це, за словами блогера, не допомогло вирішити ситуацію. 

"Поліція по прильоту сюди (в Домінікану. - Ред.) сказала дослівно: "Ми країна банана. Нам все одно вирішуйте самі". Ні в аеропорту, ні в готелі лікар не допоміг. В одному госпіталі, на жаль, нам не допомогли. У другому госпіталі нам сказали: "Оскільки вам страховка відмовила - це сталося в повітряному просторі і пошкодження від третіх осіб не покривається страховкою - тоді ви повинні подавати в суд і щоб вони компенсували це все", - переповів Трушковський.

Чоловік поскаржився, що в Домінікані постраждалій дівчині не змогли надати кваліфіковану допомогу. Лише консультація лікаря, за його словами, коштувала півтори тисячі доларів.

"Мій близький друг запропонував відіслати їх в Мексику щоб їм там допомогли кваліфіковані фахівці, тому що немає жодного квитка з Домінікани до Києва раніше, ніж наш виліт", - розповів блогер.

Він додав, що вирішили піти юридичним шляхом і домагатися справедливості в суді, аби подружжя компенсувало збитки:

"Постраждала просто ні в чому не винна найдобріша душа. А ось ці тварюки в сусідньому готелі відпочивають. Ми підемо через суд і доб'ємося щоб вони компенсували абсолютно все".

Жінка, яка за словами блогера, роздерла лице дівчині й відкусила їй ніготь / Фото: Андрій Трушковський Instagram
На фото праворуч постраждала дівчина Юлія / Фото: Андрій Трушковський Instagram

Новини України: на рейсі до Домінікани сталася бійка між пасажирами – жінці навіть відгризли нігтя

Новини України: на рейсі до Домінікани сталася бійка між пасажирами – жінці навіть відгризли нігтя
Наступна публікація