У Литвина кажуть, що голосування чужими картками традиційне, тому ратифікація законна

У Блоці Литвина запевняють, що скасування ратифікації потягне за собою зміну системи виборів, регламенту роботи, Конституції і т.д.

Відсутність в залі депутатів, картки яких проголосували за ратифікацію угоди щодо російського флоту, не стане підставою для скасування цього рішення.

Про це заявив депутат від Блоку Литвина Сергій Гриневецький в ефірі одного з телеканалів.

"Це не буде причиною того, що результати будуть скасовані, бо це вже традиції українського парламенту. І, на жаль, кожне скликання ми чуємо про те, що треба виконувати норму Конституції про індивідуальне голосування", - зазначив він.

"Ви ж розумієте, що якщо перейти на цю норму, то тоді дійсно треба змінювати і систему виборів, і регламент роботи, і Конституцію, і закон про депутатів, і про комітети і інше", - заявив депутат.

Крім того, Гриневецький наголосив, що, ратифікувавши угоду про продовження терміну базування російського флоту в Криму на 25 років, Верховна рада проголосила позаблоковий статус України.

Нагадаємо, Верховна рада 27 квітня ратифікувала українсько-російську угоду про продовження базування в Криму Чорноморського флоту РФ до 2042 року.

За відповідне рішення проголосували 236 народних депутатів, зокрема 160 від Партії регіонів, 9 від БЮТ, 7 – НУ-НС, 27 – Компартія, 20 – Блок Литвина та 13 позафракційних депутатів.

Водночас, протягом голосування половина депутатів-регіоналів не були на своїх місцях - вони блокували трибуну.

Читайте також:

ВР залишила російський флот у Криму ще на 25 років

ВР заблокував взвод бійців держохорони

Регіонали заблокували трибуну і президію Ради

Литвина закидали яйцями та димовими шашками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: