У Литвина є запитання щодо конституційності дій Тимошенко

Голова парламенту погодився провести позачергове засідання за ініціативою БЮТ, проте висловив здивування вимогою заслухати звіт Стельмаха.

Спікер Верховної ради Володимир Литвин сумнівається в конституційності задуму прем’єр-міністра Юлії Тимошенко звільнити голову Нацбанку Володимира Стельмаха.

Про це йдеться у повідомленні прес-секретаря голови парламенту.

Відповідно до регламенту Литвин прийняв рішення про проведення 26 січня позачергового засідання ВР (раніше БЮТ зібрав 155 підписів народних депутатів під відповідною пропозицією).

Втім, зазначається у заяві прес-служби "що стосується порядку денного позачергового засідання, який запропоновано його ініціаторами, то він, на думку голови ВР, викликає запитання з точки зору конституційності у частині пропозицій про відсторонення керівництва Національного банку України від виконання обов'язків".

"Не кажучи вже про той факт, що Верховна рада двічі висловлювала недовіру голові НБУ, а тепер їй пропонується слухати його звіт", - підкреслює Литвин.

Нагадаємо, Тимошенко пообіцяла ініціювати зміни до законодавства та розглянути питання про відставку голови НБУ Володимира Стельмаха і його заступника Олександра Шаповалова.

Як повідомив сьогодні заступник голови ВР Микола Томенко, Верховна рада отримала всі необхідні документи і проведення позачергового засідання відбудеться в понеділок, 26 січня, о 10 годині ранку.

Читайте також:

Шлапак: Тимошенко рветься до друкарського верстату НБУ

Тимошенко позачергово збирає Раду, щоб звільнити Стельмаха
НБУ взяв під особливий контроль два крупних банки

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: