У Лівадійському палаці розпочався неформальний саміт країн СНД

У Криму, де президент Віктор Янукович святкує ювілей, розпочався неформальний саміт президентів 9 країн. Гостей пригощають канапками з сиром.

У Лівадійському палаці в Криму проходить неформальний саміт президентів 9 країн.

Зокрема, на саміті присутні президенти Росії, Білорусі і Вірменії.

Захід почався близько першої години дня, але з 6 ранку працівники Лівадійського палацу, де проходить саміт викликані на роботу.

Неформальний саміт проходить у великому білому залі, який у часи Миколи ІІ був їдальнею. Там напередодні встановили прапори 9 країн. Для туристів вхід до палацу закритий. Також вони не можуть потрапити до парку, який знаходиться поруч. Вхід до нього загороджений мотузками, а біля кожної лавочки стоять міліціонери через кожні п'ять метрів, вдягнуті в парадну форму.

Гостей саміту буде обслуговувати ресторан "Царська кухня", який знаходиться неподалік від палацу. Для цього викликали всіх шістьох офіціантів, які будуть обслуговувати захід.

Якихось спеціальних страв не планується. Буде кофе-брейк з канапками. Один із офіціантів розказав, що гостей будуть пригощати канапками з сиром, хоча Віктор Януковчи під час прем'єрства надавав перевагу чорному хлібу з аджикою.

"Але можливо після того, як він став президентом, його смаки дещо змінилися", - зазначив офіціант.

На під'їздах до Лівадії посилено охорону, на перехрестях патрулюють даїшники по 2-3 людини. Крім того, працівники правоохоронних органів знаходяться біля парку, який веде до Лівадійського палацу.

Як відомо, 10 липня в Криму, де Віктор Янукович святкуватиме день народження, відбудеться неформальний саміт глав держав СНД.

Нагадаємо, 9 липня Віктору Януковичу виповнилося 60 років. Ювілей глава держави святкуватиме три дні - 9 липня в Києві, а 10-11-го - у Криму.

Читайте також:

Патріарх Філарет подарував Януковичу коштовний екземпляр Біблії

Ювілей Януковича прирівняли до саміту

Верховна рада спорожніла: коаліція святкує день народження Януковича

Путін привітав Януковича: в Росії Вас дуже поважають

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: