Лівія незадоволена Україною, але поважає "Залізну леді" Тимошенко

Лівійський прем'єр нагадав українській колезі про 27 міждержавних угод, які практично не виконуються. У свою чергу Тимошенко запропонувала ще 17 угод

Лівія "не дуже задоволена" ходом виконання двосторонніх угод з Україною.

Про це заявив секретар Вищого Народного Комітету Лівії (прем`єр-міністр) Аль-Багдаді Алі Аль-Махмуді під час зустрічі з прем`єр-міністром України Юлією Тимошенко.

Він нагадав, що на сьогодні підписано 27 угод про двосторонню співпрацю між Україною та Лівією.

"Ми не дуже задоволені виконанням угод", - сказав Аль-Махмуді й наголосив на необхідності ліквідувати всі перешкоди, які гальмують співпрацю.

Разом з цим він заявив, що в Лівії Тимошенко називають "Залізною леді" і приймають як почесного гостя.

У свою чергу, Тимошенко подякувала Аль-Махмуді за теплі слова і підкреслила, що її уряд докладе всіх зусиль для того, щоб угоди все ж були виконані.

Крім того, вона повідомила, що уряд підготував 17 нових угод про співпрацю в різних галузях – від космічної до сільського господарства.

Проекти цих документів Тимошенко передала колезі для детального вивчення і висловила сподівання, що деякі із запропонованих документів можуть бути підписані вже найближчим часом.

Нагадаємо, Тимошенко також запропонувала Лівії взяти участь у приватизації Одеського припортового заводу. За її словами, багата на газ Лівія зможе забезпечити стабільну роботу цього підприємства.

Крім того, раніше секретар Вищого Народного Комітету Лівії виступив з пропозицією відмінити візовий режим з Україною. Він вважає, що такий крок значно спростить розвиток двосторонніх відносин між країнами в усіх напрямках, у тому числі й економічному.

У відповідь Тимошенко підкреслила, що, враховуючи розвиток економічної співпраці України і Лівії, цілком логічно спростити візовий режим.

Читайте також:

Тимошенко пропонує Лівії приєднатися до приватизації ОПЗ

Лівія пропонує відмінити візовий режим з Україною

Тимошенко відлетіла до Африки за нафтою

Каддафі: Україна - велика проблема

ВідеоДля Лівії Тимошенко- "Залізна леді"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: