У Льовочкіна відхрестилися від отримання будь-якої інформації від Манафорта

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У прес-службі також стверджують, що Льовочкін не має жодних фінансових зобов'язань перед екс-радником Трампа.

Прес-служба Сергія Льовочкіна стверджує, що він не отримував від колишнього радника президента США Дональда Трампа Пола Манафорта інформацію про президентську кампанію в США і не має перед ним фінансових зобов'язань.

Про це у четвер, 10 січня, повідомляє "Українська правда" з посиланням на його прес-службу.

"Прес-служба Сергія Льовочкіна уповноважена заявити, що у нього немає ніяких зобов'язань, зокрема фінансових, перед Полом Манафортом. Сергій Льовочкін не отримував жодної інформації про перебіг президентської кампанії в США, окрім як із засобів масової інформації", - заявляє прес-служба політика.

Там також зазначили, що ані він особисто, ані його прес-служба "не отримала запиту щодо коментарів від ЗМІ, які висвітлюють цю тему".

При цьому у спілкуванні з журналістом видання речниця наполягала на тому, що CNN вказував лише на ймовірність того, що до українських олігархів могли потрапити дані опитувань, передані Полом Манафортом Костянтину Килимнику, а не на те, що вони їх отримали.

Як повідомив раніше CNN з посиланням на дані суду політичний консультант президента США Дональда Трампа Пол Манафорт, ймовірно, передавав дані соціологічних опитувань передвиборчого штабу українським олігархам Рінату Ахметову та Сергію Льовочкіну. 

Нагадаємо, у лютому 2017 року соратник Пола Манафорта Костянтин Килимник заявив, що він детально інформував Манафорта про події в Україні під час президентських перегонів у Сполучених Штатах. Також під час їхніх розмов йшлося про "мирний план" щодо вирішення конфлікту на Донбасі.

Екс-радник Дональда Трампа Пол Манафорт визнав себе винним у двох звинуваченнях від спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідує справу втручання у вибори в США. Він визнав себе винним в одному з звинувачень щодо змови проти Сполучених Штатів, і ще в одній змові, щоб перешкодити правосуддю. Крім того, він погодився співпрацювати з департаментом юстиції США у розслідуванні втручання Росії в американські вибори. 

Також у ЗМІ була інформація, що Манафорт просував інтереси Путіна в США. Зокрема, це робилося нібито через відомого російського олігарха Олега Дерипаску. В той же час останній спростовує ці звинувачення і майже нецензурно коментує зв'язок з Манафортом.

Мюллер заявив, що Пол Манафорт заробив 60 мільйонів доларів за роботу політичного консультанта в Україні (офіційно - 14 мільйонів доларів). Сторона звинувачення також стверджує, що Манафорт володів більше трьома десятками рахунків, на яких зберігав отримані в Україні гроші. Адвокат Манафорта Томас Зенле заявив, що американський політтехнолог отримував незареєстровані доходи, тому що це було умовою його українських бізнес-партнерів.

ВідеоМанафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Екс-піарник Януковича та колишній голова перевиборчого штабу Трампа Пол Манафорт збрехав слідству і тепер може потрапити за ґрати надовго. Про те, що політтехнолог надав американським слідчим неправдиву інформацію, повідомив спецпрокурор Роберт Мюллер, який розслідує втручання Росії в американські вибори у 2016. 

Манафорт порушив угоду зі слідством у справі про втручання РФ в американські вибори

Залиште свій коментар

Вибір редакції