Лозова та Новобогданівка - це ще не кінець? (відео)

Глава МНС Володимир Шандра вважає, що вибухи у Лозовій Харківської області можуть повторитися. Експерти додають - на черзі ще й Крим.

Вибухи в Лозовій можуть повторитися, якщо до літа на цих військових складах не буде очищена територія.

"Якщо військові не ліквідують загрозу до літа, то ситуація знов повториться, – боєприпаси нагріватимуться від сонця і знов вибухатимуть", - сказав Шандра.

"Правильные дневники"
УНІАН
Вибухи у Лозовій тривали кілька днів
Міністр запевнив, що довкола арсеналу небезпеки нема – тут створено 500-метрову зону безпеки. Однак усередині можливі нові вибухи. Військові гарантують, що осколки снарядів у будь-якому разі не вилітатимуть за межі військової частини.

На думку Шандри, вкрай необхідним є виділення коштів на охорону, підтримання у безпечному стані, і утилізацію надлишкового озброєння, яке залишилося в Україні ще від Радянського Союзу.

Втім не меншу загрозу становлять і знамениті Інкерманські штольні в Криму, які по зав'язку наповнені боєприпасами, залишеними тут ще з часів Другої світової війни.

Як повідомляв ТСН.ua, в серпні на території арсеналу поблизу Лозової виникла пожежа, потім почали вибухати снаряди, які зберігаються на складі. Мешканців евакуйовували з прилеглої території.

ВідеоКоли чекати нових вибухів на військових базах?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: