У Луценка немає грошей, щоб відкупитись від Печерського суду

За словами екс-міністра, справа Луценка і справи олігархів, які раніше розглядав Печерський суд, мають величезну різницю.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що його справа відрізняється від кримінальних справ проти українських олігархів, тим, що в нього немає ані грошей, ані бажання відкупитися. Про це він 20 червня заявив в Печерському суді Києва.

"Справа Луценка і справи олігархів, які раніше також були в таких клітках, мають величезну різницю. Олігархи, яких в різні роки намагалися посадити, завжди відкуповувалися. У Луценка грошей для цього і бажання немає жодного", - цитує його слова ЛІГА.net.

Луценко підкреслив, що його справа сьогодні така сама, як справи багатьох інших громадян України, які самостійно намагаються протистояти машині влади. "Саме тому я вважаю, що моє завдання - продемонструвати відсутність правозахисної системи і судочинства в Україні для того, щоб почалися радикальні зміни. Точно так, як і звичайний громадянин Іваненко або Петренко, в яких немає грошей, щоб відкупитися, так само і в мене тут є тільки правові аргументи", - додав він.

Нагадаємо, Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Сам Луценко нещодавно повідомив, що обвинувальний вирок у його кримінальній справі вже написано і там значиться строк - 8 років.

У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посту міністра оцінюють майже в мільйон гривень.

Читайте також:

Луценку у СІЗО принесли мемуари Черчілля

Луценко піде на вибори президента у 2015 році

Луценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: