У Луценка немає грошей, щоб відкупитись від Печерського суду

За словами екс-міністра, справа Луценка і справи олігархів, які раніше розглядав Печерський суд, мають величезну різницю.

Колишній міністр внутрішніх справ Юрій Луценко заявив, що його справа відрізняється від кримінальних справ проти українських олігархів, тим, що в нього немає ані грошей, ані бажання відкупитися. Про це він 20 червня заявив в Печерському суді Києва.

"Справа Луценка і справи олігархів, які раніше також були в таких клітках, мають величезну різницю. Олігархи, яких в різні роки намагалися посадити, завжди відкуповувалися. У Луценка грошей для цього і бажання немає жодного", - цитує його слова ЛІГА.net.

Луценко підкреслив, що його справа сьогодні така сама, як справи багатьох інших громадян України, які самостійно намагаються протистояти машині влади. "Саме тому я вважаю, що моє завдання - продемонструвати відсутність правозахисної системи і судочинства в Україні для того, щоб почалися радикальні зміни. Точно так, як і звичайний громадянин Іваненко або Петренко, в яких немає грошей, щоб відкупитися, так само і в мене тут є тільки правові аргументи", - додав він.

Нагадаємо, Юрія Луценка звинувачують у перевищенні службових повноважень, що призвело до завдання збитків державі.

Зокрема, Луценку інкримінують зловживання владою під час розслідуванні справи про отруєння екс-президента Віктора Ющенка, а також призначення високої пенсії та підвищення по службі особистого водія. Крім того, слідство вважає, що екс-глава МВС завдав збитків державі в результаті святкування Дня міліції в 2008 і 2009 роках.

Сам Луценко нещодавно повідомив, що обвинувальний вирок у його кримінальній справі вже написано і там значиться строк - 8 років.

У Генпрокуратурі збиток державі від дій Луценка на посту міністра оцінюють майже в мільйон гривень.

Читайте також:

Луценку у СІЗО принесли мемуари Черчілля

Луценко піде на вибори президента у 2015 році

Луценку відмовили у відводі судді, на якого він назбирав компромат

ВідеоУ Луценка немає грошей, щоб відкупитись від Печерського суду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: