У Луценка вимагали свідчень проти Тимошенко в обмін на зустріч з дітьми

Дружина Луценка Ірина заявила, що чоловікові пропонували побачення з його дітьми в обмін на свідчення проти Юлії Тимошенко.

Екс-міністру внутрішніх справ Юрію Луценку в СІЗО обіцяли дозволити побачення з його дітьми в обмін на свідчення проти Юлії Тимошенко.

Про це розповіла дружина екс-глави МВС Ірина Луценко, відповідаючи на питання, чи пускають до заарештованого Луценко дітей.

"Коли ще Юра був у СІЗО, діти просили влаштувати побачення. Я дзвонила слідчому Войченко, попросила пустити дітей. Войченко в той же день прибіг до Луценка і каже: "Дозволю побачення з дітьми, якщо дасте нам щось на Тимошенко", - сказала вона.

"Це методи? Шантажувати дітьми?", - Обурилася Ірина Луценко.

За її словами, Юрій Луценко на це сказав: "Якщо так стоїть питання, я відмовляюся від побачень з дітьми, не хочу, щоб вони бачили мене в таких умовах".

"У лікарню їх не пускають. Але є двір і вікна. Один раз привезла синів, вони стояли внизу, а я піднялася до чоловіка. Кажу: "Юра, подивися, діти прийшли, тобі є заради кого жити!", - розповіла дружина екс -глави МВС і розплакалася.

"Він піднявся, махнув їм рукою. Сказав: "як діти виросли без мене". Це була хвилина, коли назовні вирвалося те, про що він думає, але не дозволяє говорити вголос", - додала вона.

Під час голодування в Луценка загострився хронічний панкреатит, також лікарі виявили цукровий діабет другого типу (без залежності від інсуліну). За словами дружини, обличчя Луценко покрито висипом - ймовірно, результат інтоксикації організму.

Як відомо, у понеділок відбудеться суд по справі екс-міністра Юрія Луценка.

Залиште свою думку в опитуванні по справі Юрія Луценка на головній сторінці ТСН.ua

Читайте також:

Луценко зізнався дружині, що мало не помер

Луценка доставили до суду у супроводі "Беркуту"

Обиженный Могилев мстит Луценко за старые дела

Луценку запропонували свідчити проти Тимошенко в обмін на виправдання

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: