У Луценка зізнались, що за коаліцію давали 1 млн. 640 тисяч доларів

За перехід до коаліції депутатам із групи "Народна самооборона" пропонувалося 1 млн. 640 тисяч доларів.

Брат лідера "Народної самооборони" Юрія Луценка Сергій розповів, що доля групи вирішиться у середу 23 червня на засіданні політради партії, оскільки її більшість перейшла в коаліцію. Сергію Луценко відомо зі слів, що за перехід до коаліції пропонувалося 1 млн. 640 тисяч доларів.

"Мене цікавить, чому 40? Мені пояснив, один з тих, кому пропонували, і хто не погодився на це, мовляв, там у бухгалтерії рахують по-іншому: кількість місяців до кінця депутатської каденції, зарплата у 20 тисяч доларів додатково у конверті до кінця і плюс мільйон - бонус", - розповів Луценко.

Сергій Луценко сказав, що він сам і його брат Юрій, почуваються у моральному сенсі не дуже добре, бо вірили людям.

"Багато кого з них ми вчили і багато хто пройшли не один, а може й понад 10 років життєвого шляху. При зустрічі з одним із таких депутатів я сказав: "Ти свій вибір зробив. Я тепер знаю, що ми колись були знайомі", - розповів Луценко.

Говорячи про можливе об'єднання з БЮТ чи НУ-НС Луценко сказав: "Ми зможемо про це говорити після того, як відбудеться політична рада партії, але наразі йдуть переговори про формування єдиного опозиційного формату".

Нагадаємо, лідер громадського руху "Народна самооборона" Юрій Луценко заявив, що НС у Верховній раді буде ліквідовано. Луценко також зазначив, що можливе злиття партії "Народна самооборона" з однією із опозиційних політичних сил, що, з його слів, дотримується своїх ідеологічних переконань.

Читайте також:

Доній запропонував розпустити "Народну самооборону"

Партія Тігіпка наздогнала БЮТ в рейтингу сил, які пройдуть в наступну Раду

Томенко: у Раді зріє бунт депутатів-зрадників

Шестеро депутатів на чолі з Жванією перейшли до коаліції

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: