У Луцьку 10 осіб потрапили до лікарні після відвідання піцерії

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У постраждалих гострий гастроентероколіт.

У Луцьку з діагнозом "гострий гастроентероколіт" шпиталізовано 10 осіб, які напередодні отруїлися в одній з місцевих піцерій. Про це повідомила Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"14 липня в ГСЧС надійшла інформація що протягом 11-12 липня в обласну інфекційну лікарню з діагнозом "гострий гастроентероколіт" госпіталізовано 10 осіб, які відвідували піцерію "Фелічіта" у місті Луцьк", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що станом на 7:15, 15 липня, в лікувальному закладі перебуває 10 осіб. Проводиться комплекс протиепідемічних заходів.

Нагадаємо, 13 липня повідомлялося, що в спортивно-оздоровчому таборі "Медик-2" в селищі Сергіївка на Одещині отруїлися 60 осіб, з них 54 діти.

Відео Масове отруєння в таборі на Одещині: кількість постраждалих зросла до 60

П'ятдесят чотири з них – діти. 15 - залишаються в лікарнях Білгород-Дністровського та Шабо. Решту малюків після стабілізації стану батьки забрали зі стаціонару додому. Перші симптоми у дітей з'явилися у четвер ввечері. Усю ніч швидкі курсували між табором та лікарнями. Попередня причина хвороби - харчове отруєння.  

Масове отруєння в таборі на Одещині: кількість постраждалих зросла до 60

Залиште свій коментар

Вибір редакції