У Луцьку 3-річний хлопчик підпалив квартиру і ледь на загинув у вогні

Дата публікації
Перегляди
1551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Луцьку 3-річний хлопчик підпалив квартиру і ледь на загинув у вогні

Фото: YouTube

Сусіди переполохалися, коли димом уже наповнився під’їзд.

У Луцьку під час пожежі ледь не загинув 3-річний малюк. Хлопчика більш як на годину батьки залишили самого у квартирі, а він знайшов сірники і почав ними бавитися, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Двоє патрульних проїздили повз, побачили дим і побігли на допомогу. Вони увірвалися в задимлену квартиру та витягли звідти дитя. Допомагати їм взявся і сусід. "Я вибив двері. Одні, потім другі, в диму нічого не було видно", - розповів Олександр Руденко. Непритомне дитя, яке вже не плакало, чоловіки побачили на підлозі. "Уже лежало без ніяких ознак. Я взяв його легенько за руки і почав його сунути", - розповів інспектор патрульної поліції Владислав Романюк.

У Луцьку патрульні та сусіди врятували 3-річного хлопчика з охопленої вогнем квартири

У Луцьку патрульні та сусіди врятували 3-річного хлопчика з охопленої вогнем квартири

З-річного Іванка, який надихався чадним газом, одразу госпіталізували. Зараз він у реанімації. Медики підтверджують, що завдяки злагодженим діям сусідів та патрульних, вдалося уникнути опіків дихальних шляхів. "Залишається діагноз отруєння чадним газом. Дитина в свідомості, дихає самостійно", - каже завідувач відділення анестезіології дитячої обласної лікарні Юрій Радчук.

Пізніше патрульним батьки розповіли, що сина замкнули у квартирі на півтори години, бо не було на кого його лишити. "Пояснили, що мама поїхала за іншою дитиною забрати з дитячого табору відпочинку, а батько відлучився на роботу", - каже інспектор патрульної поліції Максим Янюк. У під’їзді досі смердить горілим. Батько хлопчика розповідає, що сина він зачинив у кімнаті і навіть подумати не міг, що в малого є сірники. "Я все повністю позаховував, ну, десь він знайшов сірника", - каже Віктор Зезюлькін. З матір’ю поговорити вдалося вже в лікарні. Жінка зізналася, що сірниками Іванко грається не вперше. "Було, сварила. Десь він сховав собі тихенько, щоб ніхто не бачив", - каже Вікторія Маслюкова.

У родині підростає троє дітей - 16, 10 і 3 років. Сусіди не на камеру родину називають неблагонадійною: "Такі, що трохи випивають". Але досі жодних скарг на батьків не було, тож соціальні служби родиною не опікувалися. "Встановлюють усі причини і умови, що призвело до такої події. Вирішується питання, чи відносно двох батьків порушувати кримінальне провадження, чи відносно одного", - розповіла начальник сектору ювенальної превенції Інна Остапович. Якщо провину батьків доведуть, їм загрожуватиме до 5 років ув’язнення. Іванка ж уже планують перевести з реанімації у відділення педіатрії.

Кореспондентка ТСН Тетяна Хомич

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1551
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація