Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Луцьку містяни повстали проти нової кав’ярні через російську мову

Власниця закладу пообіцяла все виправити.

Скандал у Луцьку спалахнув через нову кав’ярню. У самому середмісті відкрився заклад, де усі вивіски та меню виключно російською мовою, йдеться в ТСН.16.45.

Одразу після відкриття соцмережі вибухнули обуренням, а сьогодні до скандальної кав’ярні на акцію протесту прийшли місцеві активісти. «Мене просто болить, я вже наївся цього «руського міра». Воно вже показує: Луганська область, Донецька, до чого воно довело», - обурюється ветеран АТО Василь Зоровський.

Власниця до них так і не вийшла: кав’ярня була зачинена, за одну ніч тут навіть встигли переробити вивіску з російської на українську. Вже пізніше журналістам власниця пояснила, про те, що всі написи російською мовою, вона начебто сама не знала. Мовляв, меню та графік роботи російською мовою розробляли її партнери, оскільки працює вона за франшизою. Нині обіцяє і меню виправити на українську. «Наші партнери. Вони нам в останній день перед відкриттям за дві години повісили нам ці плакати. Ми мусили відкриватись. Ми й на так тиждень через них спізнилися», - каже співвласниця кав’ярні Алла Кудактіна.

Відео Скандальна кав’ярня: у Луцьку відкрили заклад, де усі вивіски та меню російською мовою

Одразу після відкриття соцмережі вибухнули обуренням. Потім до скандальної кав’ярні прийшли місцеві активісти. Однак поспілкуватися їм із власниками не вдалося, адже кав’ярня була зачинена, за ніч тут навіть встигли переробити вивіску з російської на українську. У луцькій кав’ярні уже за кілька днів обіцяють переробити меню, лише тоді вона запрацює.  

Скандальна кав’ярня: у Луцьку відкрили заклад, де усі вивіски та меню російською мовою

Залиште свій коментар

Вибір редакції