Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Луцьку побили активіста, який атестує поліціянтів

Також дісталося і організатору мітингу за об'єктивну атестацію правоохоронців.

Двох активістів "Самооборони Волині" побили увечері, 18 лютого. Один (Богдан Климчук) – член атестаційної комісії при Головному управлінні Національної поліції у Волинській області, інший (Сергій Чуріков) – організатор мітингу за прозору і об'єктивну атестацію поліціянтів, який відбувся цього ж дня.

Про це повідомляє Громадське. Волинь.

Климчук віднедавна став членом Атестаційної комісії, яка звільняє або залишає на роботі волинських поліцейських. Богдан пов'язує напад саме із його участю у процесі атестації.

Він розповідає, що два чоловіки у чорному одязі та балаклавах напали на нього ззаду та вдарили по голові. Климчуку вдалося втекти від нападників та побігти до публічного і людного місця. Коли вони нападали на нього, то згадали певні моменти із саме сьогоднішньої атестації. Постраждалий каже, що писатиме заяву про злочин.

Інший побитий – Сергій Чуріков постраждав більше. Чурікову також побили автомобіль. Нині він перебуває у лікарні. Правоохоронці з'ясовують всі обставини цих інцидентів.

Розслідування взяв під особистий контроль керівник волинської поліції Петро Шпига. Він зустрівся з одним із постраждалих активістів, Богданом Климчуком.

Нагадаємо, що раніше на території Києва та Київської області переатестацію пройшли 13015 поліцейських.

Про це заявила керівник Національної поліції України Хатія Деканоідзе.

За її словами, за підсумками переатестації у Києві було звільнено 80% керівництва вищої ланки і 70% керівництва середньої ланки. По області ці цифри становлять 60 і 40% відповідно.

Серед усіх проатестованих, разом із рядовими, своїх посад позбулися 13% поліцейських у Києві та 19% у Київській області.

Залиште свій коментар

Вибір редакції