У Луцьку зареєстрували чотири нових випадки коронавірусу у працівників міської лікарні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Хворі працюють у відділенні анестезіології.

У Луцьку виявили чотири нових випадки зараження коронавірусом у працівників міської лікарні.

Про це повідомляється на сторінці Луцької міської клінічної лікарні у Facebook.

"В рамках проведення епідеміологічного розслідування у нашому медичному закладі обстежили всіх медичних працівників відділення анестезіології, які за наказом МОЗ №722 від 28 березня 2020 року не підлягають під визначення контактних осіб. Серед обстежених виявлено позитивні результати ПЛР на COVID-19 у 4 працівників", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, стан хворих задовільний, симптомів коронавірусу вони не мають.

Наразі працівники відсторонені від роботи на період обсервації, за контактними особами встановлено нагляд.

Водночас було закрито відділення реанімації для проведення дезінфекційних заходів.

Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста. За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!

Залиште свій коментар

Вибір редакції