На Луганщині гірники відмовились спускатися до шахти через борги із зарплати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборгованість складає понад 100 млн грн.

У вівторок, 8 жовтня, в Луганській області зупинена робота  ВП "Шахта "Новодружеська", що входить до складу "Лисичанськвугілля". Гірняки відмовляються спускатися у вибій, вимагаючи погасити борг. Їм винні 120 мільйонів гривень.

Про це у своєму Facebook написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець.

"Сьогодні у першу зміну припинили видобуток вугілля гірники ВП "Шахта "Новодружеська", що входить до складу ПАТ "Лисичанськвугілля". Вони відмовляються приступати до роботи, вимагаючи погашення заборгованості із заробітної плати. Гірникам трьох шахт цього об’єднання заборгували 120 мільйонів гривень", - йдеться в повідомленні.

Крім того, за його словами, співробітники сусідньої шахти імені Г.Капустіна у місті Привільнянську попередили адміністрацію підприємства, що від другої зміни також мають намір припинити роботу.

Волинець розповів, що протестують і гірники шахти "Гірська"ДП "Первомайськвугілля". Вони вже другу добу відмовляються спускатися у вибій. Їхня вимога аналогічна - виплата боргів із заробітної плати. 

Шахтарі відмовляються спускатися у вибій, вимагаючи погасити борги. Сьогодні у першу зміну припинили видобуток вугілля...

Опубликовано Михайло Волинецем Вторник, 8 октября 2019 г.

Нагадаємо, влітку працівники шахти "Південнодонбаська №1" у Донецькій області влаштували акцію протесту та відмовилися працювати. Тоді гірняки вимагали виплатити заборгованість із зарплатні та повернути 200 млн грн, які підприємству заборгувало "Держвуглепостач".

Відео Шахтарі ДП "Львіввугілля" провели мітинг біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Шахтарі Львівщини вимагають від профільного відомства виплатити їм заборгованість із зарплати і вирішити питання з відвантаженням вугілля та оплатою за нього приватними і державними компаніями. Близько двох сотень гірників приїхали до Києва, щоби переконати Міністерство енергетики та вугільної промисловості втрутитися в ситуацію.

Шахтарі ДП "Львіввугілля" провели мітинг біля Міністерства енергетики та вугільної промисловості

Залиште свій коментар

Вибір редакції