У Луганській області міліція разом з "Беркутом" обшукала податкову

8 бійців "Беркуту", озброєних автоматами і спец засобами і 6 співробітників міліції увійшли до будівлі державної податкової інспекції м. Первомайська для обшуку за кримінальною справою.

18 червня співробітники міліції і бійці "Беркуту" заблокували роботу державної податкової інспекції м. Первомайська Луганської області.

Як стало відомо, 8 бійців "Беркута", озброєних автоматами і спец засобами і 6 співробітників міліції увійшли до будівлі державної податкової інспекції м. Первомайська і пред'явили першому заступникові начальника ДПІ Кулінській С.О. постанову про обшук.

Працівники ДПІ підготували і видали правоохоронцям 32 папки, що містить 10 тис. 52 листи запрошуваних документів (акти документальних перевірок за період з 01.01.2009 р. по 01.06.2010 р.).

Як відзначає прес-служба МВС України в Луганській області, на даний момент у провадженні прокуратури м. Брянка знаходиться кримінальна справа, порушена відносно посадовців ДПІ, які при проведенні планової виїзної перевірки одного ТОВ зобов'язані були виключити зі складу податкового кредиту даної фірми ПДВ в сумі близько 344 тисяч гривень.

Проте, за наявності правових підстав до виключення вказаного податкового кредиту, в Акті документальної перевірки наявне порушення перевіряючі з ДПІ не відобразили і не винесли повідомлення-рішення.

Скориставшись такою "халатністю" перевіряючих з ДПІ, приватне підприємство неправомірно віднесло до складу податкового кредиту дану суму, заподіявши, таким чином, державі матеріальний збиток на суму 344 тисячі гривень.

З метою об'єктивного і всебічного розслідування кримінальної справи, згідно вимогам УПК України, співробітники правоохоронних органів зобов'язані здійснювати перевірки на причетність особи, відносно якої порушена кримінальна справа, до здійснення аналогічних протиправних дій, що і послужило підставою для проведення обшуку.

Читайте також:

Підлеглий Черновецького попався на хабарі в 45 тисяч

Майже 70% українців хоча б раз давали хабарі

Чиновник обміняв двоповерхову будівлю в Києві на 22 комп’ютери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: