У Луганську прикордонники підбадьорюють себе анекдотами та відстрілюються від терористів

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Луганську прикордонники підбадьорюють себе анекдотами та відстрілюються від терористів

Терористи продовжують атакувати

Запеклий бій триває вже близько п'ятнадцяти годин.

На околиці Луганська терористи штурмують управління місцевого прикордонного загону. Стріляють із житлових будинків - з автоматів, кулеметів та гранатометів, а прикордонники тримають кругову оборону, йдеться в сюжеті ТСН. 19:30.

Близько четвертої ранку терористи одночасно з двох боків починають інтенсивно обстрілювати управління прикордонного  загону. Трасуючі кулі  летіли із  найближчого пагорба,  а постріли  гранатомета -  з  даху  житлового будинку.  

На підтримку прикордонникам згодом  прилітів штурмовик, який знищив дві вогневі точки терористів, але пілот не відважився вести вогонь по бойовиках, які ховаються поблизу та в самих багатоповерхівках. 

 Близько першої обидві сторони домовлялися про 20-хвилинне перемир'я, щоб вивезти поранених. Серед прикордонників таких семеро, четверо з них – у тяжкому стані. Терористи  ж повідомляють про п'ятьох  убитих серед своїх  та 8 поранених.

Помічник  керівника прикордонного загону Олександром Трохимець, який перебуває у прикордонному загоні, стверджує, що, незважаючи на шалений вогонь, прикордонники у бойовому настрої і навіть розповідають один одному анекдоти.  

Також прикордонники переконують, що надвечір  на околиці Луганська зібралося до півтисячі нападників, а частина терористів відійшла до обласної державної адміністрації.

Як вже раніше повідомлялося, українські силовики починають масову зачистку Луганська від терористів авіацією та бронетехнікою.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний

У Луганську триває 16-годинний бій

У Луганську триває 16-годинний бій

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
15к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація