У Луганську розвішали банери з символікою ПР і фашистським гаслом

"Разум и воля" - це один з девізів італійських фашистів. У Партії регіонів заявляють, що не мають ніякого відношення до цих банерів.

У центрі Луганська, на вулиці Оборонній розміщений банер з символікою Партії регіонів і гаслом, котре використовував лідер італійського фашизму Беніто Муссоліні, "Разум и воля".

"Фашистська держава, на відміну від ліберальної, має характер антиіндивідуалістичний. Лібералізм мав актуальність, коли протистояв абсолютизму. Тепер же держава трансформувалася в розум і волю народу. Лібералізм заперечував державу в інтересах окремого індивіда, фашизм стверджує державу", - зазначається у "Доктрині фашизму".

У свою чергу Луганська обласна організація ПР заявила, що не має ніякого відношення до баннеру з гаслом "Разум и воля". Як зазначили в партії, цей банер носить провокаційний характер.

Як відомо, голова Луганської ОДА і член Партії регіонів Валерій Голенко є главою Антифашистського комітету України.

За інформацією Вікіпедії, "Розум і Воля" - одне з основних гасел Національної фашистської партії Італії в роки правління Беніто Муссоліні, лідера італійського фашизму. Наприкінці 1980-х рр. рок-група "Арія" випустила сингл під назвою "Воля и разум", згодом музикантів звинувачували у прихованій пропаганді фашизму.

Читайте також:

Янукович заборонив використовувати своє ім'я й зображення в передвиборній агітації

На Тернопільщині білборди Партії регіонів обписали матюками

В Одесі заборонили білборди на честь великої руської перемоги

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: