Або ВІН веде ЇЇ в президенти, або ВОНА веде ЙОГО до прокурора

"Або я її веду в Президенти, або вона мене веде до прокурора", такі написи на білбордах з’явилися в Луганську на захист реклами Тимошенко від пародій Януковича.

У Луганську з’явилося близько десяти білбордів з написом "Або я її веду в Президенти, або вона мене веде до прокурора". На ньому зображені дві руки в рукостисканні – чоловіча та жіноча. Внизу – логотип "Луганська обласна громадська організація Наш президент 2010".

Як розповіли в прес-службі громадської організації "Наш Президент 2010", напис на білборді – парафраз жарту з фільму Леоніда Гайдая "Кавказька полонянка".

Це відповідь організації на спроби дискредитувати прем’єр-міністра через антирекламу та пародії на тему "Вона працює".

Організація "Наш Президент 2010" була утворена в серпні 2009 року, наразі співпрацює з 56 громадськими об'єднаннями Луганщини. У прес-службі розповіли, що мета організації – створити потужну мережу громадських активістів.

16 жовтня ГО "Наш Президент 2010" оголосила про підтримку на виборних перегонах прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко.

Нагадаємо, після того, як з'явилися білборди Тимошенко "Вона працює", приблизно у 60-70 км від Києва на одеській трасі з'явилися два плакати, на яких повідомляється, що "Вона працює - Кремлю звітує" і "Вона працює - армія голодує". У Харкові з'явилися ще більш зухвалі білборди: "Вони - кака, вона - цяця".

Читайте також:

У Харкові з’явилась білборди "Вони – кака, Вона – цяця"

У Львові з’явилася відповідь на рекламу Тимошенко "Вона працює"

Тимошенко пояснила, хто така Вона

Регіонали підрахували, за скільки мільйонів "ВОНА працює" і співає

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: