У Луценка стверджують, що "Нашу Україну" без грошей залишив Балога

"Самооборонці" вважають, що Віктор Балога намагається розвалити НСНУ, щоб приєднати її до "Єдиного центру". На їх думку, Ющенко повністю підконтрольний Балозі.

Депутат групи "Народна самооборона" Юрій Гримчак вважає, що організаційні і фінансові проблеми, у яких опинилася партія "Народний союз Наша Україна", спровоковані главою Секретаріату президента Віктором Балогою та його оточенням.

Про це повідомляє прес-служба "Народної самооборони".

"Мені здається, що організаційні і фінансові проблеми, у яких опинилася очолювана самим президентом держави Віктором Ющенком політична партія "Народний союз Наша Україна", головним чином спровоковані нинішнім реальним господарем Банкової Віктором Балогою та його оточенням", - заявив Гримчак.

За його словами, "Балога досі не відмовився від наміру приєднати президентську партію до власного кишенькового "Єдиного центру", аби в перспективі використати президента Ющенка як гаранта отримання депутатського статусу на майбутніх парламентських виборах".

"Саме задля цього "головний сантехнік" руками глави держави спочатку усунув від керівництва "Нашою Україною" небайдужих до долі парламентської коаліції, відповідальних політиків, під гарантії яких НСНУ отримувала значну спонсорську підтримку, а пізніше "присадив" весь центральний апарат партії і її регіональні структури на безгрошів’я", - вважає Гримчак.

"Розрахунок Банкової простий: з партією, що опинилася у фінансовій скруті, легше домовлятися", - переконаний представник "Народної самооборони" .

При цьому Гримчак вважає, що "несподівано високий" результат "Єдиного центру" на позачергових виборах до Тернопільської обласної ради (14% голосів), що був досягнутий "не без фальсифікацій", слід розглядати як ще один аргумент Віктора Балоги до президента на користь злиття НСНУ та "Єдиного центру" в одну політичну партію".

"А зірвати цей задум Банкової нині змогла б хіба що принциповість самих нашоукраїнців, які б на догоду президентові та Балозі не стали виключати з лав НСНУ людей, які своїми підписами врятували демократичну коаліцію у Верховній раді, та усвідомлення людської честі та гідності самим главою держави", - сказав депутат "Народної самооборони".

"Адже Віктора Ющенка і так нині сприймають як людину, що працює у секретаріаті Балоги. Його ж прихід з "Нашою Україною" у прийми до "Єдиного центру" означатиме цілковитий "ЄЦ" президента як самостійної політичної фігури", - переконаний Гримчак.

Нагадаємо, сьогодні з'явилася інформація про те, що Віктор Ющенко готує злиття очолюваної ним партії НСНУ з партією "Єдиний Центр". Неформальним лідером "Єдиного Центру" та членом його політради є Віктор Балога.

Читайте також:

Ющенко готує свою партію до об'єднання з партією Балоги

На Заході не знають таких цинічних політиків, як в Україні

Ющенко: українські політики помирилися заради газової труби

У "Нашій Україні" бачать майбутнє без Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: