У Львів з'їжджаються з усього світу, щоб вчити українську

Дата публікації
Перегляди
3217
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львів з'їжджаються з усього світу, щоб вчити українську

Іноземці хочуть знати українську / Фото: zik.ua

Деякі азіати, африканці та європейці вже щебечуть українською та придумали собі нові імена.

Три десятки іноземців з Європи, Африки та Азії приїхали до Львова щоб вивчити українську. На літніх школах при Католицькому університеті та університеті Франка їх навчають солов'їної. Але привчити до української вимови іноземців не так і просто, розповідає ZIK.

"Наприклад росіяни не можуть вимовити "паляниця", японці не вимовляють літери "Л", тобто "лялька" вони вимовляють як "рярька" через "Р"", - поділилася координатор Міжнародної літньої школи Леся Антонів.

Для простішого спілкування іноземці придумують собі нові імена.

"Джеву Кім – Данило, Йонтач Йо – Іван, Джійом Кім – Володимир", - розповіла викладачка мови для іноземців.

Іноземці їдуть в Україну вчити мову

Іноземці їдуть в Україну вчити мову

Прагнення в іноземців різні. Хтось хоче вивчити мову, бо фанатіє від футболіста Андрія Шевченка, а хтось закохався в Україну з першого погляду.

Жустін, яка приїхала з Франції, каже: про Україну до першого знайомства знала так само мало, як і її французькі друзі. Тепер відчуває обов'язок - по поверненню розвінчувати погані європейські асоціації.

"Вони кажуть: о, це Росія?! А я кажу ні-ні! Це не Росія. На жаль, для них це така ж радянська країна і більш нічого", - поділилася вона хорошою українською. Жінка за кілька місяців на гарному рівні опанувала українською з нуля.

Нагадаємо, що прем'єр Австралії вивчила дотракійську мову з "Гри престолів". Більше того, автор вигаданої мови запевнив, що Джулія Гілард говорить дотракійською без помилок.

Наступна публікація