У львівських школах проведуть уроки пам’яті радянської окупації

Такі заходи організовуються Західноукраїнським центром історичних досліджень. Учні із захопленням беруть участь в уроках.

У всіх школах Львова проведуть уроки пам’яті "Перша радянська окупація Західної України (1939-1941рр.)".

Такі заходи організовуються Західноукраїнським центром історичних досліджень за сприяння Меморіального музею жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького".

Зокрема, такий урок пам’яті відбудеться 6 жовтня в школі І-го ступеня гімназії "Гроно". Під час уроку голова Всеукраїнського товариства політичних в’язнів і репресованих Петро Франко розповість про події історії України і спогади зі свого життя, повідомила прес-служба Львівської міськради.

"Такі уроки плануємо провести в кожній школі міста. Попередній урок проводили у школі №42, де презентували дітям виставку "Рідна школа". Хочу зазначити, що учні із захопленням беруть участь в наших уроках, адже вони мають змогу доторкнутись до живої історії, почути розповіді та поспілкуватись із очевидцями подій", - зазначив директор Меморіального музею жертв окупаційних режимів "Тюрма на Лонцького" Тарас Чолій

Під час уроку учні гімназії також переглянуть документальний фільм "Золотий вересень". В основі стрічки - спогади очевидців подій, представників українського, польського і єврейського народів, які тоді проживали в Галичині.

Читайте також:

Львівські регіонали поклали квіти до пам'ятника Бандері

Львівська влада під вигуки "Ганьба!" пом'янула радянських партизанів

Прокуратура відмовила Львову вивішувати на День перемоги жалобні прапори

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: