У Львівській області збирають врожай

Мінагропром України вважає придатними до вживання сільгосппродукти, вироблені в зоні техногенної катастрофи на Львівщині.

Юрій Мельник
УНІАН
Міністр аграрної політики Юрій Мельник.

На полях, що знаходяться в небезпечній зоні техногенної катастрофи у Львівській області, почалися роботи по збору врожаю, передає кореспондент РИА Новости з посиланням на очевидців на місці аварії.
 
За словами міністра аграрної політики України Юрія Мельника, сільгосппродукти, вироблені в районах, прилеглих до місця аварії, придатні до вживання. У небезпечній зоні знаходиться близько ста населених пунктів.
 
Разом з тим, депутати Львівської облради вимагають проведення незалежної експертизи в населених пунктах, які опинилися в зоні враження. Депутати, які входять до складу постійної комісії з питань екології, природних ресурсів і рекреації, вважають що вимірів, проведених в небезпечній зоні, недостатньо. 

"Члени депутатської комісії були лише на місці аварії, тому не можуть бути упевнені, що виміри в навколишніх селах відповідають дійсності", - заявив депутат Остап Козак. За його словами, є рекомендації Європейської комісії про проведення такої експертизи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: