У львівській церкві Ющенка зобразили поруч з Богородицею

Як пояснив настоятель церкви, Ющенко з дружиною і молодшим сином символізують святе сімейство.

Ющенко в церкві
Сегодня
Зображення Ющенка в церкві
На склепіннях греко-католицької церкви архістратига Михайла в селі Верин під Львовом зобразили екс-президента Віктора Ющенка з дружиною Катериною і сином Тарасом праворуч від Богородиці.

За словами художника Миколи Гавриліва, в церквах завжди було прийнято зображати не лише святих, але й, наприклад, гетьманів або засновників церкви.

"Ющенко з дружиною і молодшим сином символізують українську сім'ю, святе сімейство, - пояснює появу екс-президента настоятель церкви, отець Василь Говгера. - Ющенко - найкращий президент, який був в України. Якщо Янукович буде таким або кращим, то й для нього місце під куполом знайдеться".

По сусідству з Ющенком "помістили" вояків УПА, пап римських (Бенедикта XVI і Іоанна Павла II), митрополита УГКЦ Андрія Шептицького, теперішнього главу грекокатоликів Любомира Гузара і місцевих єпископів.

Селяни в цілому задоволені розписами церкви. "Те, що Ющенка намалювали, це правильно. Он в Донецьку, чув, Януковича колись зобразили на іконі. Отже, їм можна, а нам ні"? - міркує селянин Василь.

Але є й інша думка. "У церкві мають бути лики святих, а Ющенко не виправдав надій, хоча люди в нього вірили", - говорить баба Ганя.

Зазначимо, в одній з греко-католицьких церков Донбасу вже кілька років зберігається ікона, на якій зображений Віктор Янукович.

Кардинал Любомир Гузар пояснив, що в церковній традиції при зведенні храму заведено окрім головних ікон, на яких зображалися лики святих, малювати ікони з людей, які перебували в цій місцевості при владі, а коли будувалася церква главою Донецької обладміністрації був саме Янукович.

Читайте також:

Ющенко, слухаючи Тимошенко, любив малювати хитрих лисиць

На Афоні Янукович приклався до ікони, що виганяє бісів

Ющенко доводив охорону до безтями, поки бігав за смаженими пиріжками

Ющенко готується повернутися до влади

ВідеоЮщенко на стінах храму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: