Перейти до змісту
У львівській лікарні вісім місяців встановлюють особу пацієнта, який втратив пам’ять

У львівській лікарні вісім місяців встановлюють особу пацієнта, який втратив пам’ять

Документів при собі чоловік не мав.

Більше ніж півроку львівські медики намагаються встановити особу пацієнта, якого в лікарню "швидкої допомоги" доправили з вулиці. Літній чоловік нічого про себе не пам'ятає, а щоби знайти його родичів медики розпочали власне розслідування, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вигляд чоловікові років 60, але точно свого віку він назвати не може. Уже вісім місяців він живе в лікарні швидкої допомоги, звідки родом та як його звати – не знає. Невідомого, ледь притомного чоловіка знайшли неподалік приміського воклазу. На станцію швидкої допомоги зателефонували перехожі і повідомили, що людина з ампутованою ногою лежить посеред вулиці, поруч немає ні інвалідного візка, ні милиць.

Відео Львівські медики намагаються встановити особу загадкового пацієнта

Уже більше півроку львівські медики намагаються встановити особу одного пацієнта. Літнього чоловіка у лікарню швидкої допомоги доставили з вулиці, він нічого про себе не пам’ятає. Аби знайти його родичів, медики розпочали власне розслідування.    

Львівські медики намагаються встановити особу загадкового пацієнта

Лікарі кажуть, що чоловік був чисто вдягнений, тверезий, але без документів і не міг говорити. "Доглянутий, чистий. Людина не могла говорити в силу того, як потім встановили, він переніс інсульт. Його просто десь вивезли, таке враження, і викинули, як не хочу говорити кого, на узбіччі", - каже завідувач терапевтичного відділення Михайло Чикеречко.

Уже в лікарні з’ясувалося, що пацієнт повністю втратив пам’ять. Без імені, відповідно, і без документів, узяти людину геріатричний пансіонат відмовився. Виписувати чоловіка на вулицю медики не стали – залишили жити в лікарні. Чоловік дуже охайний та доброзичливий, все розуміє, лиш відповісти не може. Усі вісім місяців медики намагаються встановити його особу, двічі викликали патрульних – ті пробивали чоловіка по всеукраїнській базі зниклих людей, але збігів не знайшли. Тоді в лікарні спробували інший метод. "Ми називали різні імена, починаючи від "А", закінчуючи "Я". Це зайняло багато часу, і він все-таки вказав, що Микола. Побачив у газеті прізвище, великі букви, щось там писалося про Мельника – він сказав: "Ааа". Мельник", - розповів Михайло Чикеречко.

Фотогалерея Моторошні крики і закривавлені люди: з'явилося відео штурму психлікарні у Львові, де пацієнт захопив заручників (9 фото)

На карті України чоловік указав на Жмеринку. Там знайшли чотирьох людей з ім’ям Микола та прізвищем Мельник. Журналісти вирушили за адресою, яку вказав чоловік – там хата зачинена, а сусіди кажуть, що справді жив Микола Мельник, але два роки тому помер. На фото львівського пацієнта вони не впізнають. "Ні, це не він. Високий, русявий такий. Ні, це не він", - каже Віктор Марущак. У поліції підтвердили, що людина з іменем Микола Мельник зниклою безвісти не вважається. "На встановлення особи нам така інформація від львівських колег не надходила", - пояснила речник поліції Вінниччини Анна Олійник.

А в поліції Львівщини твердять, що про чоловіка, який живе в лікарні, вперше чують. Патрульні, яких викликали медики, інформацію про нього, виявляється, не передали, тож пошуки рідних чоловіка правоохоронці розпочинають лише зараз. "Дуже б хотілося, щоб та казка здійснилася для тої людини. Серце розривається, я особисто б дуже хотіла, щоб тій людині було в житті далі затишно, гарно", - каже медсестра Ганна Михайлевич. Медики сподіваються, що за допомогою ТСН, можливо, хтось із рідних упізнає чоловіка та приїде по нього.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин