У Львівській області чоловік ув'язнив у гаражі десятки котів: для чого він це зробив та що кажуть зоозахисники

У Львівській області чоловік ув'язнив у гаражі десятки котів: для чого він це зробив та що кажуть зоозахисники

У поліції відкрили провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

Десятки тварин у тісних клітках у цілковитій темряві. У місті Стебник Львівської області зоозахисники натрапили на гараж, де були ув'язнені десятки котів. Кажуть, тварин утримували у спеку в антисанітарії. Зоозахисники вже написали заяву до поліції. Водночас чоловік, який помістив котів у гараж, твердить — ні в чому не винен. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Невідомий телефоном поскаржився зоозахисникам Стебника на ув'язнених у гаражі котів. Коли приїхали на місце — жахнулися.

"Віконечко (у гаражі. — Ред.) було закладене цеглинами, коли я зіштовхнула ці цеглини, туди посвітила телефоном, то побачила, що там були клітки заповнені котами, вони всі кричали і дуже звідти йшов неприємний запах", — говорить зоозахисниця Наталя Петрицин.

Коли відео зоозахисниці виклали у соцмережі, під постом одразу почали писати власники зниклих тварин. А Віталій, прочитавши пост, одразу поїхав шукати свого кота, який щез півтора місяця тому.
 
"Вирішили назвати кличку свого кота, і він відізвався. Вже тоді детальніше подивилися і побачили його. Зранку прийшли, десь о 7:30, і котів вже тут не було", — розповідає він.
 
Як виявилося, після оприлюднення інформації чоловік, що орендує цей гараж, вивіз всіх котів у невідомому напрямку. У гаражі лишилося тільки сміття.

"Він чимось годував, бо там от є пакетики пусті від корму, але це ж гараж, літо, спека... Він годував їх з ліхтариком, бо там світла немає, вони постійно були в темряві", — говорить Наталія Петрицин.

Поліції, яку викликали зоозахисники, місцеві розповіли, що чоловік живе у Трускавці. Коли ТСН приїхала за його адресою — зустріла обурених сусідів. Вони кажуть, у 4-кімнатній квартирі чоловіка безліч котів.

Відео У Львівській області чоловік ув'язнив у гаражі десятки котів

Десятки тварин у тісних клітках у цілковитій темряві. У Львівській області в місті Стебник зоозахисники натрапили на гараж, де були ув'язнені десятки котів. Кажуть - тварин утримували в спеку в антисанітарії. Зоозахисники вже написали заяву до поліції. ТСН розшукала чоловіка, який помістив котів у гараж, і він твердить - ні в чому не винен.  

У Львівській області чоловік ув'язнив у гаражі десятки котів

Дверей чоловік не відчиняє. Біля квартири — запах хлорки і ледь чутне нявчання.

Згодом він сам телефонує ТСН. Каже, що волонтер, 10 років доглядає вуличних тварин. Мовляв, нині в нього на перетримці три десятки котів. В орендованому гаражі вони були тимчасово, бо у квартирі тривало генеральне прибирання. Нині повернув їх додому.

"Лікую і годую безпритульних котиків і собак. Тобто, до мене волонтери, якщо приносять, то тільки якихось тваринок покалічених, після ДТП. Я, якщо бачу на вулиці поранену тварину, не можу пройти осторонь", — розповідає мешканець Трускавця Вадим Альфавіцький.

У поліції тим часом відкрили провадження за фактом жорстокого поводження з тваринами.

"Правоохоронці вивчають відео з камер спостереження, опитують місцевих мешканців, а також вживають інших заходів, зокрема встановлюють місце перебування тварин", — говорить Світлана Добровольська, речниця ГУ Нацполіції Львівщини.

Якщо доведуть, що чоловік знущався з тварин, можуть оштрафувати на 51 тисячу гривень або навіть ув'язнити на пів року.  Чоловік найняв адвоката, каже, буде доводити, що не винен. І думає, чи не поміняти квартиру на приватний будинок, аби там тримати тварин.

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів