Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львівській області депутат склав мандат через сварку у соцмережі

Переписку депутат почистив, але його опонент зберіг скріни.

На Львівщині депутат Бродівської райради склав повноваження після скандалу довкола його коментарів. Під своїм дописом у фейсбуці Василь Маховський лаявся з місцевим атовцем Миколою Федоруком і слів не добирав, йдеться у ТСН.12:00.

Пізніше цю переписку підчистив, однак в опонента залишилися фотографії з доказами - їх він оприлюднив на сесії райради. Депутат за свої слова перепросив, однак про сказане не шкодує.

"Те, що я сказав йому, я не шкодую. Я шкодую, що, можливо, які дійсно воювали в АТО, могли сприйняти ті слова на свою сторону, за що я вибачився", - зазначив Маховський.

Відео Депутат Бродівської райради склав повноваження через сварку з АТОвцем у Facebook

У Львівській області депутат Бродівської райради склад повноваження після скандалу довкола його коментарів. Під своїм дописом у Facebook він лаявся з місцевим АТОвцем Миколою Федоруком і слів не добирав. Пізніше цю переписку підчистив, однак в опонента залишилися фотографії з доказами - їх він оприлюднив на сесії райради.  

Депутат Бродівської райради склав повноваження через сварку з АТОвцем у Facebook

Нагадаємо, 6 лютого під час ранкового засідання парламенту сталася нецензурна перепалка між нардепом від "Слуги народу" та парламентарем від "Батьківщини". Нардеп від "Батьківщини" Олексій Кучеренко навіть написав на свого опонента зі "Слуги народу" Максима Ткаченка заяву до правоохоронних органів

Залиште свій коментар

Вибір редакції