У Львівській області госпіталізовано шість осіб з підозрою на коронавірус

Дата публікації
Перегляди
6370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львівській області госпіталізовано шість осіб з підозрою на коронавірус

Фото: Associated Press

Вони усі перебували за кордоном.

В Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню госпіталізовано шість осіб з підозрою на коронавірус.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОДА.

Зазначається, що усі особи перебували за кордоном у країнах, де зафіксовано коронавірус. Утім, де саме, не повідомляється.

Всі пацієнти мають клінічні прояви гострої респіраторної інфекції. За словами, в.о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Андрія Васька, стан усіх хворих - стабільний. Одна людина має пневмонію.

Наразі усі хворі проходять обстеження. Аналізи на COVID-19 будуть відправлені до Києва.

В Львіській ОДА повідомляють, що реанімаційні палати готові до госпіталізації пацієнтів. Інфекційна лікарня працює в посиленому режимі. Загалом в області із підозрою коронавірус госпіталізовано 22 людини. 

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. 

Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Зараз чоловік перебуває у лікарні. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

У Чернівецькій області 16 березня лабораторно підтвердилися ще два випадки зараження новим коронавірусом.Того ж дня ввечері у Києві зафіксували два випадки захворювання на коронавірус.

 

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Коронавірус
Дата публікації
Перегляди
6370
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація