Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львівській області попрощалися з загиблим шість років тому бійцем - його останки передали нещодавно

У Львівській області попрощалися з загиблим шість років тому бійцем - його останки передали нещодавно

Віддати шану захисникові зібралося дві сотні його товаришів по службі.

На Львівщині попрощалися із бійцем, який загинув шість років тому - йому було лише 18 років. 

Про це йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Сергій Тимощук був контрактником 80-ї десантно-штурмової бригади. В останній день літа 2014-го під час оборони Луганського аеропорту перестав виходити на зв’язок. Увесь цей час його вважали зниклим безвісти. Лише на початку цього року противник передав останки солдата українській стороні, а зараз ДНК-експертиза підтвердила, що загиблий Сергій Тимощук.

Відео У Львівській області поховали 18-річного бійця, який загинув на Сході 2014 року

У Львівській області попрощалися із бійцем, який загинув 6 років тому, у свої 18. Сергій Тимощук був контрактником 80-ї десантно-штурмової бригади, і під час оборони Луганського аеропорту перестав виходити на зв’язок. Увесь цей час його вважали зниклим безвісти. Лише на початку цього року противник передав останки солдата українській стороні.  Більше про війну на Сході України

У Львівській області поховали 18-річного бійця, який загинув на Сході 2014 року

На плацу військової частини віддати шану захисникові зібралося дві сотні його товаришів по службі, а також львів'яни, які втратили рідних на війні. Відтак похоронний кортеж поїхав на Хмельниччину, у місто Славута. Там героя поховають. 

"Я багато спілкуюся з родичами тих, кого вважають зниклими безвісти. І я щиро співчуваю цим людям, тому що вони не знають куди прийти і поставити лампадку чи свічку", - каже вдова десантника Івана Пасевич.

Залиште свій коментар

Вибір редакції