У Львівській області від отруєння чадним газом загинув чоловік: його родина у лікарні
Звідки саме чадний газ потрапив до оселі - нині з'ясовують слідчі.

Ціла родина отруїлася чадним газом у селі Ставчани у Львівській області, до лікарню забрали жінку та 11-річну доньку, а от голова сім'ї - 55-річний чоловік - загинув.
Про це повідомляють журналісти ТСН.
Потерпілих виявила сусідка, яка помітила, що ніхто з родини надто довго не виходить на подвір'я, а згодом не змогла достукатись до них.
Родина жила у приватному будинку, за попередніми даними, там був і газовий котел і пічне опалення. Звідки саме чадний газ потрапив до оселі - нині з'ясовують слідчі. Після загибелі власника оселі подавання газу тимчасово перекрили.
Нагадаємо, що у Дніпрі на проспекті Богдана Хмельницького у багатоповерхівці сталася пожежа. В результаті постраждали двоє підлітків. У підлітків 15 і 16 років діагностували отруєння продуктами горіння, у останнього - опіки тулуба III-ступеню.
Відео Родина з Львівської області отруїлась чадним газом у власній оселі
Ціла родина отруїлася чадним газом у Львівській області. Це сталось у селі Ставчани. До лікарні забрали жінку та 11-річну доньку. А от голова сім'ї - 55-річний чоловік - загинув. Потерпілих виявила сусідка: вона помітила, що ніхто з родини надто довго не виходить на подвір'я, а згодом не змогла достукатись до них. Родина жила у приватному будинку, за попередніми даними там був і газовий котел, і пічне опалення. Звідки саме чадний газ потрапив у оселю - нині з'ясовують слідчі.
