У Львівській області затримали контрабанду зброї зі США

Митники виявили гвинтівку TRISTAR, частину рушниці (ствол зі спусковим механізмом), приклад гвинтівки, які були загорнені в брезент, 200 патронів з маркуванням на капсулі "С", загорнених у фольгу.

Львівська митниця минулого тижня (24-30 травня) затримала 2 поштові посилки з контрабандою зброї зі США, що направлялися в Рівненську область.

Про це сказано в повідомленні митниці.

Під час митного контролю міжнародних поштових відправлень, а саме двох посилок у Рівненську область, відправлених особою, що назвалася громадянином США, митники виявили гвинтівку TRISTAR, частину рушниці (ствол зі спусковим механізмом), приклад гвинтівки, які були загорнені в брезент, 200 патронів з маркуванням на капсулі "С", загорнених у фольгу.

В іншій посилці виявили затвор до гвинтівки, магазин для патронів; металевий стрижень із трьома пазами довжиною 30 см, скріплений з металевою частиною циліндричної форми, загорнені у фольгу.

Ці предмети в митних деклараціях не були задекларовані й були сховані серед інших речей.

Працівники Львівської митниці направили запити для проведення експертних досліджень, за якими установлено, що ствол зі ствольною коробкою й приклад, затвор і магазин є складовими одного зразка вогнепальної нарізної зброї - мисливського карабіна SAVAGE MARK II калібром 5,6 мм, придатного до стрільби; 200 штук мисливських патронів кільцевого запалення калібру 5,6 мм є боєприпасами до вогнепальної нарізної зброї й придатні для стрільби; металевий предмет є голчастим багнетом до карабіна СКС (самозарядний карабін Симонова) калібру 7,62 мм, є холодною зброєю.

Відповідно до вимог Всесвітньої поштової конвенції й відповідно до постанови Кабінету Міністрів від 5 березня 2009 №270 "Про затвердження Правил надання послуг поштового зв'язку", у міжнародних поштових відправленнях (МПВ) заборонено пересилати вогнепальну зброю усіх видів та боєприпаси до неї, холодну зброю.

Проти громадянина США порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 1 ст. 201 Кримінального кодексу. Ведеться розслідування.

Читайте також:

Російські прикордонники обстріляли "Газель" на кордоні з Україною

Прикордонники піймали херсонських браконьєрів з великою кількістю риби

Митниця відзвітувала: від сьогодні контрабанди в Україні нема

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: