У Львівському аеропорті затримали митників, які набрали хабарів на $ 10 тис

Митники систематично вимагали від громадян гроші за переміщення товарів через кордон.

Співробітники Державної фіскальної служби України, військової прокуратури Західного регіону України та The Security Service of Ukraine упіймали на отриманні хабарів посадовців митного поста "Львів-аеропорт" Львівської митниці ДФС Украіни. Загалом митники підозрюються в отриманні неправомірної вигоди на загальну суму понад 10 тис. доларів США.

Протягом розслідування було задокументовано понад 60 фактів систематичного вимагання та одержання хабарів з боку посадовців митного поста "Львів-аеропорт". Митники вимагали гроші від громадян за нестворення перешкод під час переміщення товарів через державний кордон України.

28 лютого під час чергового одержання неправомірної вигоди у розмірі 300 долларів США митників затримали на місці скоєння злочину.

"На даний час проводяться першочергові слідчі діі, тривають обшуки у службових приміщенях митного посту "Львів-аеропорт" та за місцем проживання фігурантів", - йдеться у повідомленні ДФС.

Нагадаємо, нещодавно у Києві відбулася конференція-відкриття проекту TWINNING "Підтримка Державної фіскальної служби України в розвитку елементів управління кордонами в митній сфері", на реалізацію якого Європейський союз виділяє 1,85 млн. євро.

 

Співробітниками Внутрішньоі безпеки Державна фіскальна служба України спільно з військовою прокуратурою Західного регіон...

Опубліковано Державна фіскальна служба України 28 лютого 2016 р.
 

Гроші від поборів митники ховали хто де міг! За оперативною інформацією та спільно з ВБ ДФС і ГУ "К" СБУ слідчі військ...

Опубліковано Анатолієм Матіосом 28 лютого 2016 р.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: