Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У львівському аеропорту анонсували прихід кількох авіакомпаній із Європи

EasyJet може оголосити про рейси до трьох британських аеропортів.

2018 року львівський аеропорт має намір розпочати співпрацю з іспанською компанією, британською  EasyJet, а також відкрити трансатлантичні перельоти до Нью-Йорку та Торонто. Про це йдеться у повідомленні директора міжнародного аеропорту "Львів" Тетяни Романовської  у Facebook.

Зокрема, EasyJet після вдалих перемовин може запустити рейси до трьох британських міст.

При цьому перемовини із лоукост-компанією Ryanair наразі призупинені. Їхні раніше заявлені рейси перерозподілені між іншими авіаперевізниками. Зокрема, Wizz Air літатиме зі Львова до Лондона.

"Наш аеропорт зараз більш зорієнтований на Європу, але в наступному році ми додамо акценти ще й на Азію. Вже зараз ми маємо рейси у Тель-Авів, Баку та чартери у Єгипет і азійську Туреччину. У 2018 році вже відомо про відкриття декількох нових напрямків. Зокрема, Wizz Air відкриває рейси у Гданськ, Катовіце, Дортмунд та Лондон. Компанія Yanair обіцяє нам додати Грузію", - сказала директор аеропорту Тетяна Романовська. 

Наразі міжнародний аеропорт Львів співпрацює із 25 компаніями, серед них і чартери. Так, зі Львова можна вилетіти у 33 напрямках, з-поміж яких виділяють: Польщу, Туреччину, Італію, Кіпр, Грецію, Хорватію, Німеччину, Іспанію та Білорусь. Радіус польотів зі Львова становить орієнтовно 2 години. Керівництво повідомляє, що наступного року планується додати щонайменше ще двох перевізників.

Залиште свій коментар

Вибір редакції