Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові 18-річний юнак не прийшов на виписку з пологового 12-річної коханої із немовлям

Окрім новоспеченої мами, 31-річна бабуся виховує ще 5 дітей.

У Львові виписали з пологового будинку 12-річну маму.

Про це інформує 24канал.

Юній мамі зробили кесарів розтин.

Відомо, що батьком новонародженої дитини є 18-річний сусід дівчинки, з яким вона зустрічалась. На виписку юнак не приїхав. Біля пологового будинку юну породіллю зустрічала вся сім'я – мама, братики та сестрички.

Тетяна Лучишин – найстарша дитина в сім'ї. Окрім новоспеченої мами, 31-річна бабуся виховує ще 5 дітей. Тому Тетяна має досвід в догляді за малятами.

«Я щаслива за ту дитину, що все так сталося, значить, так мало і бути», - прокоментувала появу онучки молода бабуся.

До школи дівчина не ходитиме, буде навчатися вдома, доглядатиме свою доньку та допомагатиме мамі. Адже у тієї теж є немовля – 8-місячна дівчинка. Через те, що Тетяна неповнолітня, поліція відкрила кримінальне провадження.

Наймолодшою мамою України лишається 6-річна Ліза Пантуєва, яка понад 80 років тому завагітніла від власного дідуся і народила у Харкові мертву дитину.

ВідеоУ Львові 12-річна школярка народила дівчинку

Статистика ранніх пологів в Україні вражає. За даними Міністерства охорони здоров'я, торік матерями стали 118-ть дівчаток до 14-ти років; у віці від 15-ти до 17-ти років - народили понад 5-ть тисяч сімсот дівчат. Тому дітей від юних породіль вистачить на два десятки чималих дисадків.

Нагадаємо, що раніше у Москві молодого тата відправили в тюрму за секс з неповнолітньою дружиною

Залиште свій коментар

Вибір редакції