У Львові 65 дітей госпіталізовані через отруєння

Дітей та дорослих, що їх супроводжували, зняли з потягу, коли вони поверталися з відпочинку у Карпатах. Четверо дітей перебувають у важкому стані.

65 дітей, які поверталися до Києва з відпочинку в Карпатах, потрапили до лікарні з отруєнням.

Дітям стало зле по дорозі потягом "Ужгород - Київ". З моменту прибуття поїзда на станцію Львів-Головний було організовано надання медичної допомоги, а також проведення комплексу профілактичних та протиепідемічних заходів.

Дітей на станції оглянули працівники медичної служби Львівської залізниці та лікарі бригад Львівського обласного центру медицини катастроф і станції швидкої медичної допомоги Львова. Загалом на станції Львів-Головний працювало 8 медичних бригад постійної готовності в складі 24 медичних працівників. Надіслано термінове повідомлення про надзвичайну ситуацію до МОЗ України.

Всього було оглянуто 240 дітей-пасажирів поїзда № 82 Ужгород-Київ. З ознаками гострої кишкової інфекції (гастроентероколіту) госпіталізовано у Львівську обласну інфекційну клінічну лікарню 72 особи, з них 7 дорослих (вихователі). Для надання стаціонарної медичної допомоги захворілим додатково залучено 29 медичних працівників обласної інфекційної лікарні під керівництвом головного лікаря Сергія Федоренка і завідувачів відділень.

Під час обстеження зۥясовано, що група дітей-мешканців м. Києва з 240 осіб і 16 супроводжуючих дорослих (вихователі і вчителі) о 18.30 4 липня виїхали зі станції Карпати Мукачівського району Закарпатської області, де діти відпочивали з 21 червня 2009 року у санаторії "Перлина Карпат". Під час подорожі у дітей зۥявилися ознаки захворювання шлунково-кишкового тракту.

На момент госпіталізування у стаціонар Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні 4 дітей перебували у важкому стані, решта 68 госпіталізованих у стані середньої важкості. Усім було призначено лікування відповідно до клінічних протоколів.

Триває епідеміологічне розслідування причин та обставин виникнення захворювання.

Читайте також:

На Донеччині з дитячого центру госпіталізовано 21 людину

На Кіровоградщині зникли дві 11-річні дівчинки

У Китаї влада відбирала у батьків дітей і продавала їх іноземцям

За 7 тисяч доларів пакистанських дітей продають в смертники

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: