Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові чадним газом з несправної колонки отруїлися туристи з Мінська

Дівчину врятувати не вдалося

Отруїлись чадним газом. У Львові  22-річна туристка з Білорусі загинула, її 21-річний приятель опинився у реанімації через несправність газової колонки, йдеться в ТСН.16.45.

Трагедія сталася у середмісті, в орендованій квартирі, її туристи з Мінська винайняли на кілька днів, аби відпочити у Львові. Дівчина начебто хотіла прийняти ванну, тож ввімкнула газову колонку. Миттєво чадний газ пішов квартирою.

Дівчина загинула, хлопця медикам вдалося врятувати. Він зараз у реанімації, у шоковому стані. Квартира, де сталася трагедія, опечатана.

«Була дуже тривала і висока концентрація витоків газу в приміщенні, де знаходилися молоді люди. Він в стані шоку, психологічного, він пам’ятає все, що трапилося, але про це не хоче зараз говорити», - каже завідувач відділення реанімації Львівської обласної лікарні Ірина Шабанова.

В поліції відкрили провадження за статтею порушення вимог пожежної безпеки. Якщо підтвердиться, що власник здав в оренду квартиру з несправною колонкою, йому загрожує вісім років ув’язнення. 

«За такими речами треба спостерігати, коли ти маєш бізнес, здаєш житло, цим першочергово треба займатися, це безпека людей», - каже мешканець будинку Денис Філімонов.

Залиште свій коментар

Вибір редакції