У Львові через карантин закінчуються запаси крові

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Потрібна кров різних груп.

Львівський обласний центр крові шукає донорів через закінчення наявної крові.

Як повідомляє ZAХID.NET з посиланням на в. о. директора Львівського обласного центру крові Ярослава Дяківа, зменшення кількості донорів пов’язане з карантином і надалі їх ставатиме ще менше. Натомість кров потрібна і дорослим пацієнтам і хворим дітям.

Зазначається, що потрібна кров різних груп. Так, Львівський центр крові запрошує львів'ян стати донором та врятувати чиєсь життя. Здавати кров можуть здорові люди, що не бували в інших країнах, в яких зафіксовані спалахи коронавірусу COVID-19. За день до процедури лікарі рекомендують не вживати жирної їжі.

Усі охочі можуть звертатися від 8:30 до 13:00 за адресою: м. Львів, вул. Пекарська, 65.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю.  Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів. Також Україна закриває кордониРоботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста

В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні. 

Після цього про виявлення коронавірусу почали повідомляти і в інших областях. Епіцентром спалаху в Україні стала саме Чернівецька область, де хворобу діагностують найбільше. Через активне поширення хвороби деякі українські області запровадили режим надзвичайної ситуації. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.

Відео Київському центру крові дуже потрібні донори – пряме включення

У п'ятницю на Facebook-сторінці Київського міського центру крові з'явилася приголомшлива новина: запасів донорської крові - критично мало по всіх групах крові. Про ситуацію нам розповів завідувач відділу заготівлі крові - Олександр Добровольський. Також у нашому сюжеті ви можете дізнатися детальну інформацію про те, як підготуватися до здачі крові.

Київському центру крові дуже потрібні донори – пряме включення

Залиште свій коментар

Вибір редакції