Перейти до змісту
У Львові через надміру емоційного хлопця цілий клас оголосив про дистанційне навчання

У Львові через надміру емоційного хлопця цілий клас оголосив про дистанційне навчання

Однак батьки все ж порозумілися з учителями та знайшли інше рішення в цій ситуації.

У Львові цілий клас ліцею вимагає дистанційного навчання, бо дітей тримає у страху агресивний однокласник. Через нього батьки не пускають школярів на уроки та масово пишуть заяви до поліції, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За словами батьків, вони не мають сил терпіти поведінку 12-річного Іллі. "У нас синці, у нас садни, крововиливи були. На уроці географії моєму сину при всьому класі, при вчительці плюнули в лице, на уроці фізкультури моїй дитині дали ляпаса", - розповіла мати школяра Лілія Мішур. За словами мати 6-класника Наталії Климишин, агресивний хлопець себе не контролює, провокує учнів. "Він побачив, що моя дитина робить фотографію, як він на уроці нічим не займається. Просто нічого не говорячи, він підбіг до нього і копнув його в голову", - розповіла жінка.

Відео Шкільний бунт: у Львові цілий клас вимагає дистанційного навчання

Батьки не пускають дітей на уроки через нібито агресивного однокласника і масово пишуть заяви до поліції. Кажуть - хлопець б'ється, лається і зриває уроки. Натомість батько учня все заперечує і переконує, що це його сина цькують. Про шкільний конфлікт – далі у сюжеті.

Шкільний бунт: у Львові цілий клас вимагає дистанційного навчання

Ілля прийшов до ліцею після початкової школи півтора роки тому. Вчителі кажуть, що учень талановитий, але надто емоційний. У п'ятому класі хлопець часто плакав, потім почав лаятися і зривати уроки. "Ілля – дуже здібний, направду здібний, різносторонній. Нервовий стан цієї дитини ненормальний. Якщо дитина впадає в істерику раптом посеред уроку, значить, щось з дитиною не так", - вважає заступник директора Роксоляна Падус. Інша заступниця директора Надія Гладун додала, що Ілля дуже часто вживає ненормативну лексику щодо дітей і вчителів.

Усі скарги батьки хлопця нібито ігнорували, проте тато Іллі телефоном прокоментував, що це його син – жертва булінгу, і він вже поскаржився на переслідування до дитячого фонду ООН ЮНІСЕФ. "Ми зараз збираємо довідки від лікарів, що психічно він нормальний, причому в кращих лікарів Львова. Важке адаптування серед хлопців, яких переважна більшість в класі", - переконує тато хлопчика Олександр Балабай.

Фотогалерея У Мережі з’явилися перші кадри продовження серіалу "Школа" (10 фото)

Після такої заяви батьки однокласників Іллі вирішили перевести усіх учнів на дистанційне навчання, а десять родин навіть звернулися до ювенальної поліції із заявою про фізичне насилля. Зараз правоохоронці допитують і дорослих, і дітей. "Якщо буде повністю всі пояснення, тоді ми вже ухвалимо рішення, чи це неналежне виховання, чи це якісь проблеми в поведінці самої дитини. Якщо дійсно буде підтверджена ситуація, тоді буде притягнуто батьків", - заявила інспектор ювенальної превенції Франківського відділу поліції Вікторія Дудник.

У відділі освіти тим часом виникли питання до адміністрації школи, яка вже другий рік поспіль не може владнати конфлікт. "Керівник у такій ситуації зобов'язаний був створити комісію, вивчати це питання. До цієї комісії запрошуються педагоги, обов'язково батьки дитини, над якою вчинявся булінг, той, хто вчиняв булінг і його батьки. Тоді доходять до певного рішення", - зазначила керівник районного відділу освіти Леся Васюта. Наразі, оскільки забезпечити дистанційне навчання до усього класу школа не може, батьки і адміністрація дійшли компроміcу. "Ми підписали звернення, щоби нам встановили відеонагляд в класі. Це насамперед безпека наших дітей. Це також безпека педагогічного колективу", - наголосила мама 6-класника Галина Мельник.

Тож  усі шестикласники повертаються до школи і будуть вчитися під наглядом камери спостереження. Чи прийде на уроки Ілля – наразі не відомо. Поки він проходить медобстеження, проте його батьки не відкидають, що шукатимуть для сина іншу школу.

Кореспондент ТСН Наталка Волосацька

Булінг, поради від МВС_1
МВС
Булінг, поради від МВС_2
МВС

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин