У Львові черниця розповідає студентам-медикам про гріховність аборту після зґвалтування та шкоду контрацепції: курс схвалив МОЗ

Дата публікації
Перегляди
14к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Львові черниця розповідає студентам-медикам про гріховність аборту після зґвалтування та шкоду контрацепції: курс схвалив МОЗ

Фото: Associated Press

Жінка читає курс за книжкою, яку написала сама, вже 20 років.

У Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького монахиня читає студентам курс лекцій, де розповідає, що контрацепція, аборти після зґвалтування та дошлюбні статеві стосунки - це страшні гріхи. Про це повідомила журналістка Анна Чабарай, яка опублікувала тести з цього предмету на своїй сторінці у соцмережі Facebook.

"Не зовсім розумію, чому студенти-медики мають вивчати постулати Біблії про трансцендентний шлях, який веде за межі теперішнього земного життя. І чому коренем постабортного синдрому є "порушення Божих заповідей" – жінок інших релігій чи атеїсток постабортний синдром не вражає? Щоб вилікуватися, треба каятись – отакий лайфхак, на безсовісних циніків не діє", - написала вона.

У мої руки потрапило трохи медичної освіти для першокурсників Львівського національного медичного університету. Є в них...

Опубліковано Ann Chabarai Середа, 6 травня 2020 р.

Такі лекції майбутнім медикам читає монахиня УГКЦ Галина Терешкевич (сестра Діогена).

Увесь курс заснований на її підручнику "Біоетика в системі охорони здоров’я і медичної освіти", який рекомендований Міністерством охорони здоров’я. 

У підручнику монахиня розповідає про різні теми: алкоголізм, СНІД, одностатеві стосунки, трансплантація органів, аборти та контрацепція. 

Звичайно, її погляди на ці речі мають радикальний характер. Черниця вважає усе це гріхами. 

Наприклад, на її думку штучне запліднення призводить до "дегуманізації подружнього акту…при зачатті у пробірці немає взаємного самовіддання та продовження роду в любові".

Секс до шлюбу загрожує статевими хворобами, а аборт не можна робити навіть після зґвалтування та інцесту.

Все це жінка розповідає студентам вже 20 років, але керівництво університету, хоч і не погоджується з її поглядами, не зупиняє це "навчання", бо монахиня  має прихильників на рівні церковного керівництва.

"Вона є представником церкви, має підтримку на рівні церковного керівництва. Вона хотіла організовувати свою окрему кафедру колись, але я був проти, тому все лишилося, як є", – розповів виданню ZAXID.NET завідувач кафедри філософії та економіку ЛНМУ професор Ігор Держко.

В кінці курсу студенти мають написати тести, де правильними варіантами відповідей є думки черниці стосовно тих, або інших речей.

Самі студенти серйозно курс не сприймають та знають, що просто потрібно правильно написати тест та отримати оцінку. 

Нагадаємо, 2016 року повідомлялося, що полькам хочуть платити $ 1000 за дитину, народжену від зґвалтування.

Наступна публікація