У Львові членом виборчої комісії призначили 6-місячну дитину

За даними "України Соборної", членом дільничної виборчої комісії №11249 у Львові є Ігор Струк, який народився у травні цього року.

На місцевих виборах у Львові членом дільничної виборчої комісії №11249 "працює" Струк Ігор Любомирович, який народився 21 травня 2010.

Як заявив уповноважений представник партії "Україна Соборна" Андрій Волошин, його політична сила сумнівається, що цей член комісії зможе якісно працювати на дільниці в день виборів.

За словами Волошина, що серед членів дільничних виборчих комісій близько 200 осіб, які не проживають у Львові, а також близько сотні, яким до дати виборів ледь виповнилося 18 років.

"Ці люди фізично не могли працювати на попередніх виборах і мати досвід роботи на дільниці, чого вимагає законодавство. А частина цих людей є головами виборчих комісій. Відповідно "Україна Соборна" подає до суду позовну заяву про оскарження рішення і припинення повноважень Львівської міської ТВК ", - сказав він.

Раніше претензії до Львівської ТВК висунула і партія "Батьківщина". Там заявили, що оскільки комісія не виконала рішення суду і не зняла з реєстрації фальшиві списки "Батьківщини", то вибори до Львівської міської ради мають бути визнані недійними.

Нагадаємо, 31 жовтня в Україні проходять місцеві вибори. Не переобиратиметься влада тільки в Києві, а також депутати Тернопільської облради – вони були обрані на позачергових виборах, які пройшли після 2006 року.

Більше про перебіг місцевих виборів в Україні дізнайтеся тут.

Читайте також:

На Тернопільщині за голос пропонують по 100 грн та "сто грам"

У Дніпропетровську на виборчій дільниці помер чоловік

У Броварах виборчу дільницю закидали "коктейлями Молотова"

Місцеві вибори охороняють майже 100 тисяч міліціонерів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: