У Львові демонтували рекламу дивізії СС "Галичина"

Рекламу, встановлену "Свободою" Олега Тягнибока, демонтували через тиск європейських і російських ЗМІ на львівську владу.

У четвер, 23 квітня, з вулиць Львова прибрали всі сітілайти з рекламою дивізії СС "Галичина".

Як повідомило джерело в адміністрації міста, це було зроблено під тиском російських і європейських ЗМІ, що розповідали про пропаганду нацизму у Львові.

Нагадаємо, реклама "Галичини", яка була укомплектована з українців і воювала на боці гітлерівської Німеччини, із символом дивізії та написом "Українська дивізія Галичина. Вони захищали Україну" з'явилася у Львові минулого тижня.

Її розміщення замовило місцеве відділення Всеукраїнського об'єднання "Свобода" на честь річниці з дня створення дивізії, який відзначається 28 квітня.

За словами представників "Свободи", сітілайти з рекламою "Галичини" з'явилися з ініціативи лідера об'єднання Олега Тягнибока і пропагують вищі духовні цінності. У "Свободі" також відзначили, що дивізія "Галичина" воювала передусім проти більшовиків, а у складі німецьких військ була лише формально.

Разом із тим, розміщення реклами викликало бурхливу реакцію. Його жорстко розкритикувала Польща, а львівські комуністи звернулися до ООН з вимогою демонтувати скандальні сітілайти.

ВО "Свобода", крім того, останнім часом кілька разів закликало демонтувати радянські пам'ятники в Україні. Так, з вимогою знести всі радянські монументи на Харківщині виступило місцеве відділення організації.

Раніше "Свобода" вимагала знести пам'ятник радянському воїну-визволителю в Стрию Львівської області, проте влада цього міста відмовилася проводити демонтаж.

Читайте також:

Тягнибок вимагає знести всі радянські пам'ятники на Харківщині

Комуністи попросили ООН допомогти очистити Львів від реклами СС

Тягнибок вважає дивізію СС "Галичина" "найвищою духовною цінністю"

У Львові на бігбордах Тягнибок рекламує дивізію СС "Галичина"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: