Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У Львові депутат від "Свободи" привітала Гітлера з днем народження

Вона не єдиний член партії, який привітав лідера нацистів.

Депутат Львівської міської ради від партії "Свобода" Мар'яна Батюк поширила у соцмережі привітання з днем народження лідера Третього Рейху Адольфа Гітлера

Про це повідомляє Zaxid.net.

"Великий чоловік, як не крути. "Нація і вітчизна - ось єдина, по-справжньому важлива доктрина для мене і для всіх справжніх націоналістів", - написала вона над дописом, наводячи цитату лідера нацистів Адольфа Гітлера. 

Батюк поширила допис зі сторінки у Facebook користувача на ім'я Іванка Біла-Кондратьєва. В інформації її профілю зазначено, що вона також працює у ВО "Свобода". Проте ні на її сторінці, ні на сторінці Батюк запису вже нема. 

Депутат привітала Гітлера
zaxid.net
Депутат привітала Гітлера

За даними видання, Мар'яні Батюк 28 років, вона вчителька історії в одній з міських шкіл. Вона була автором ініціативи вивішувати прапор ОУН-УПА на вежі ратуші, проте цього не підтримали депутати. Директор школи збирається провести з учителькою профілактичну бесіду. 

"Я вважаю, що це неприпустимо, якщо людина пише щось, що суперечить політиці держави і певним міжнародним нормам", - сказав він.

Нагадаємо, голова Радикальної партії Олег Ляшко порадив закопувати в асфальт і розстрілювати, "як Гітлер", причетних до неякісного ремонту доріг. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції